Ciekawe informacje online

Znajdź coś dla siebie!

wiedza i kursy

Nauka języka angielskiego

Prowadzimy szkołę językową we Wrocławiu. Organizujemy kursy angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. Gwarantujemy profesjonalne podejście. W ramach naszych zajęć prowadzone są rozmowy z native speaker’em. To świetny sposób na sprawdzenie swoich umiejętności w kontakcie z żywą mową. Zapraszamy do udziału w zajęciach.

DEDALUS ENGLISH Szkoła Języka Angielskiego
Dane teleadresowe:
Ruska 46A / III piętro, 50-079 Wrocław, dolnośląskie
50 456-82-67
http://www.dedalusenglish.pl
www.boardschool.com.pl

Mamy dla państwa doskonała propozycją na wakacje, podczas których nauczycie się pływania na desce i spędzicie czas nad morzem. Jakie atrakcje zapewnia obóz windsurfingowy? Przede wszystkim daje możliwość połączenia odpoczynku z rekreacją, zwiększa poziom adrenaliny we krwi i daje maksimum satysfakcji.

Board School Bogdan Łowisz
Dane teleadresowe:
Długosza 40, 21-500 Biała Podlaska, lubelskie
60 210-29-34
http://www.boardschool.com.pl
Kursy kosmetyczne

Kursy kosmetyczne rzeczywiście uczą tego, jak wykonać profesjonalny makijaż, umalować klientkę i zalecić jej najlepszy krem osoby prowadzące tam zajęcia kładą jednak nacisk również na to, żeby dziewczęta i kobiety uczęszczające na kursy kosmetyczne otrzymały także solidne podstawy teoretyczne pozwalające im na dysponowanie pewną wiedza na temat rodzajów cery, chorób skóry i problemów związanych z zaburzeniami gospodarki hormonalnej.

Glamea
Dane teleadresowe:
Grabiszyńska 66a, 53-504 Wrocław, dolnośląskie
71 341-10-43
http://www.glamea.pl
2012 - www.home24h.pl.