Ciekawe informacje online

Znajdź coś dla siebie!

wiedza i kursy

Magnetyczna tablica motywacyjna

Proponujemy naszym klientom szeroką gamę produktów, które świetnie sprawdzą się w dydaktyce, w szczególności w nauczaniu początkowym. Polecamy kolorowe i przyciągające uwagę ciekawą szatą graficzną pomoce edukacyjne. Jest to, między innymi, magnetyczna tablica motywacyjne przedstawiająca z zestawem magnetycznych buziek. Zapraszamy do zakupów!

Szkolna Oficyna Wydawnicza EUROTEST s.c.
Dane teleadresowe:
28 Czerwca 1956r nr 217/219, 61-485 Poznań, wielkopolskie
61 835-19-21
http://eurotest.pl
Wyjazdy dla firm Warszawa

Pragniesz zmotywować swoich pracowników do działania? Zdecyduj się na wyjazdy dla firm z Haxel. W naszej ofercie znajdziesz foldery, w których zamieściliśmy interesujące kierunki podróży oraz dodatkowe atrakcje. Możesz zwiedzić jedno z pięknych europejskich miast, skorzystać z kąpieli słonecznej w jednym z egzotycznych krajów, a także wciąż udział w meczu piłkarskim na jednym z największych stadionów świata. Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę i skontaktujesz się z nami.

Haxel Events & Incentive Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Marysińska 18, 04-617 Warszawa, mazowieckie
22 742-05-26
http://haxel.pl
kurs opiekun w żłobku

Chcesz zostać opiekunem w żłobku lub klubiku? Potrzebujesz przeszkolenia lub kursu? Idealnie trafiłeś! Dzięki nam zdobędziesz niezbędna wiedzę i informacje jak prowadzić zajęcia w żłobku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły CKD Edukacja Radom - http://ckd-edukacja.pl/szkolenie_opiekun/.

Centrum Kształcenia Dorosłych EDUKACJA Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Limanowskiego 26/30, 26-600 Radom, mazowieckie
60 040-99-50
http://ckd-edukacja.pl
Native speaker

Zapraszamy do zapisania się na jeden z kursów języka angielskiego, prowadzonych przez profesjonalnych lektorów oraz doświadczonych native speakerów ze szkoły językowej Dedalus English. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy naszych pracowników, opracowaliśmy skuteczne metody nauczania najważniejszego osób w każdym wieku.

DEDALUS ENGLISH Szkoła Języka Angielskiego
Dane teleadresowe:
Marchewkowa 3/4, 52-311 Wrocław, dolnośląskie
50 456-82-67
http://www.dedalusenglish.pl
SQL podstawy

Nawet technologiczny laik powinien posiąść choć minimalną wiedzę w tematyce użytkowania komputerów i internetu. Takie umiejętności pozwolą na samodzielność wykonywania obowiązków w pracy, co z kolei przełoży się na efektywność i czas ich wykonywania. Podstawy SQL są bardzo ważne, jeżeli zajmujemy się danymi lub je modyfikujemy.

XL-PROJECT Tomasz Libera
Dane teleadresowe:
Prof. Myczkowskiego 15/20, 30-198 Kraków, małopolskie
78 792-71-14
http://www.kursysql.pl
Praca programista

Świadczysz usługi informatyczne na własną rękę i uważasz, że jesteś dobry w tym, co robisz? Świetnie się składa, bowiem poszukujemy specjalistów z branży IT! Praca jako programista to dla Ciebie nie tylko łączenie przyjemnego z pożytecznym, ale również sposób na uzyskanie bardzo dobrych warunków finansowych.

RecruTec
Dane teleadresowe:
Starorzeczna 4, 62-030 Luboń, wielkopolskie
73 663-26-68
http://recrutec.pl
kursy zawodowe

Nasza palcówka edukacyjna na terenie Łodzi organizuje policealne kursy zawodowe dla osób dorosłych, które pragną zdobyć konkretny fach i zawód technika. Zachęcamy do przejrzenia oferty szkoleń. Jesteśmy przekonani, że z naszych propozycji każdy może wybrać interesujące rozwiązanie dla siebie. Zapraszamy!

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Nowoczesnych Technologii Województwa Łódzkiego
Dane teleadresowe:
Gabriela Narutowicza 122, 90-145 Łódź, łódzkie
78 420-73-90
http://nowoczesnaszkola.edu.pl
Szkolenia kosmetologia

Osoby, które chciałyby same otworzyć działalność w zakresie medycyny estetycznej, mogą rozpocząć u nas kurs pod okiem instruktora. Szkolenia z kosmetologii odbywają się w małych grupach, co może ułatwiać kształcenie. Część praktyczna kursu jest poprzedzona przyswojeniem niezbędnej do przeprowadzania zabiegów wiedzy teoretycznej.

Europejskie Centrum Szkoleniowe ETIB
Dane teleadresowe:
Jasna 15, 86-070 Czemlewo, kujawsko-pomorskie
69 840-22-21
http://szkolenia.esteticforyou.com
2012 - www.home24h.pl.