Ciekawe informacje online

Znajdź coś dla siebie!

wiedza i kursy

counselor

Przygotuj się na prawdziwą przygodę w Stanach Zjednoczonych! Camp Counselor jest stworzony dla Ciebie, jeśli uwielbiasz poznawać nowych ludzi, a do tego lubisz zajmować się dziećmi. To propozycja dla studentów, którzy chcą pracować jako wychowawcy kolonijni, trenerzy lub opiekunowie osób niepełnosprawnych i zarazem myślą o tym, aby poznać świat.

Camp Leaders Poland
Dane teleadresowe:
Zamojska 8/9, 20-105 Lublin, lubelskie
81 532-34-64
http://www.campleaders.com
Magnetyczna tablica motywacyjna

Proponujemy naszym klientom szeroką gamę produktów, które świetnie sprawdzą się w dydaktyce, w szczególności w nauczaniu początkowym. Polecamy kolorowe i przyciągające uwagę ciekawą szatą graficzną pomoce edukacyjne. Jest to, między innymi, magnetyczna tablica motywacyjne przedstawiająca z zestawem magnetycznych buziek. Zapraszamy do zakupów!

Szkolna Oficyna Wydawnicza EUROtest s.c.
Dane teleadresowe:
28 Czerwca 1956r nr 217/219, 61-485 Poznań, wielkopolskie
61 835-19-21
http://eurotest.pl
Wyjazdy dla firm

Pragniesz zmotywować swoich pracowników do działania? Zdecyduj się na wyjazdy dla firm z Haxel. W naszej ofercie znajdziesz foldery, w których zamieściliśmy interesujące kierunki podróży oraz dodatkowe atrakcje. Możesz zwiedzić jedno z pięknych europejskich miast, skorzystać z kąpieli słonecznej w jednym z egzotycznych krajów, a także wciąż udział w meczu piłkarskim na jednym z największych stadionów świata. Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę i skontaktujesz się z nami.

Haxel Events & Incentive Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Marysińska 18, 04-617 Warszawa, mazowieckie
22 742-05-26
http://haxel.pl
Praca w Anglii

Jeśli chcesz zarobić jako opiekunka osób starszych, kucharz czy pomoc domowa za granicą, zgłoś się do nas. Przez cały rok szukamy osób, którym marzy się praca w Anglii. Mamy na Wyspach swoją siedzibę, więc będziemy mogli pomóc Ci w nagłych wypadkach, pomożemy Ci też załatwić odpowiednie dokumenty i zaświadczenia.

Cekal Recruitment Limited
Dane teleadresowe:
22 Neptune Road, GU35 0DB Bordon, Hampshire,
00 447-92-5965874
http://www.cekal.pl
2012 - www.home24h.pl.