Ciekawe informacje online

Znajdź coś dla siebie!

wiedza i kursy

Magnetyczna tablica motywacyjna

Proponujemy naszym klientom szeroką gamę produktów, które świetnie sprawdzą się w dydaktyce, w szczególności w nauczaniu początkowym. Polecamy kolorowe i przyciągające uwagę ciekawą szatą graficzną pomoce edukacyjne. Jest to, między innymi, magnetyczna tablica motywacyjne przedstawiająca z zestawem magnetycznych buziek. Zapraszamy do zakupów!

Szkolna Oficyna Wydawnicza EUROTEST s.c.
Dane teleadresowe:
28 Czerwca 1956r nr 217/219, 61-485 Poznań, wielkopolskie
61 835-19-21
http://eurotest.pl
kurs opiekun w żłobku

Chcesz zostać opiekunem w żłobku lub klubiku? Potrzebujesz przeszkolenia lub kursu? Idealnie trafiłeś! Dzięki nam zdobędziesz niezbędna wiedzę i informacje jak prowadzić zajęcia w żłobku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły CKD Edukacja Radom - http://ckd-edukacja.pl/szkolenie_opiekun/.

Centrum Kształcenia Dorosłych EDUKACJA Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Limanowskiego 26/30, 26-600 Radom, mazowieckie
60 040-99-50
http://ckd-edukacja.pl
Duchowość książki

Z książek w naszej ofercie dowiesz się jak połączyć duchowość z prawdziwym życiem. Książki pomogą Ci rozwiązywać problemy otaczającego świata, a nowoczesną naukę łączyć z mądrością poznaną w klasztorach. Dowiesz się z nich co robić, żeby skutecznie zrealizować swoje cele, ale także marzenia. Sprawdzisz jak siła Twojego umysłu może pomóc Ci zmienić świat. A także odkryjesz, jak za pomocą matematyki obliczyć wydarzenia, które Ci się przytrafią i sprawdzisz swój wzór na przyszłość.

IMAGO Magdalena Żylicz
Dane teleadresowe:
Hestii 9, 80-299 Gdańsk, pomorskie
60 514-01-65
http://terapeutyczna.pl
elmetron

Przyrządy fizyko-chemiczne, takie jak produkowane przez firmę Elmetron, odgrywają niezwykle ważną rolę w laboratoriach i badaniach naukowych. Elmetron to renomowany producent wysokiej jakości przyrządów, oferujący szeroką gamę rozwiązań do pomiarów fizyko-chemicznych. Wśród ich asortymentu znajdują się pH metry, konduktometry, spektrofotometry, refraktometry i wiele innych urządzeń niezbędnych do precyzyjnych i dokładnych pomiarów w dziedzinie nauki i przemysłu.

VITAIA Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, małopolskie
60 847-78-82
http://vitaia.pl
Kurs makijażu

Nieczęsto twarz jest najważniejszym elementem charakteryzacji. W naszej szkole odbędziesz kurs makijażu, dzięki któremu będziesz tworzyć sztukę na twarzach aktorów zarówno teatralnych jak i filmowych. Poznasz zasady wykonywania trwałego makijażu, a także zdobędziesz wiedzę na temat cech charakterystycznych dla danych czasów lub mody. Zapraszamy do zapisów!

NOVA MASKA
Dane teleadresowe:
Kazimierza Kantaka 2, 61-812 Poznań, wielkopolskie
53 131-00-07
http://novamaska.com
2012 - www.home24h.pl.