Ciekawe informacje online

Znajdź coś dla siebie!

rachunkowość

Materiały biurowe

W naszej firmie znajdą Państwo wysokiej jakości artykuły papiernicze i materiały biurowe. Warszawa to miasto, do którego między innymi docieramy z naszą ofertą. W naszej bazie znajdą Państwo m.in. akcesoria komputerowe, maszyny biurowe, papiery, koperty, artykuły higieniczne, czy galanterię biurową. Zapraszamy do naszego sklepu online.

Face Office
Dane teleadresowe:
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 57/48, 02-797 Warszawa, mazowieckie
60 717-13-11
http://www.faceoffice.pl
Pióro

Pióro wieczne to od wielu lat synonim niezwykłej elegancji i luksusu. Sprawdza się ono w roli ekskluzywnych podarunków, wykorzystywane przez głowy Państw i znanych biznesmenów. Nasza firma stworzyła sklep z projektami marki Visconti z myślą o wszystkich osobach, poszukujących tego rodzaju rozwiązań. Zapraszamy!

ViscontiSklep.pl
Dane teleadresowe:
Złota 69, 00-819 Warszawa, mazowieckie
53 866-44-55
http://www.viscontisklep.pl
Certyfikacja ISO 50001

Jesteśmy firmą zajmującą się wydawaniem zaświadczeń w zakresie systemów zarządzania energią elektryczną. Certyfikacja ISO 50001 to międzynarodowa norma, która optymalizuje wydajność prądu we wszystkich procesach. Od 5 grudnia 2015 przedsiębiorstwa zobowiązane są do przeprowadzenia pierwszego audytu energetycznego.

TÜV SÜD Polska Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Podwale 17, 00-252 Warszawa, mazowieckie
22 696-43-96
http://www.tuvsud.com
Biura rachunkowe Katowice

Podejmujemy się obsługi księgowej i wsparcia administracyjnego dla firm z całych Katowic. Choć wszystkie biura rachunkowe zatrudniają wykwalifikowanych pracowników, tylko we FRESZ sp. z o.o. ich rzetelność i umiejętności łączą się z atrakcyjnym cennikiem. Proponujemy także doradztwo finansowe i podatkowe.

Usługi księgowe FRESZ sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
ul. Krasińskiego 29, 40-019 Katowice, śląskie
53 027-37-41
http://e-fresz.com.pl
Obsługa kadrowo-płacowa

Jesteśmy doświadczoną agencją rachunkową świadcząc kompleksowe usługi księgowe dla przedsiębiorstw działających na terenie województwa pomorskiego. W ramach prowadzonej przez nas działalności zajmujemy się szeroko pojętą księgowością, a także obsługą kadrowo-płacową. Naszym klientom oferujemy obsługę na najwyższym poziomie.

Grupa Księgowych i Doradców Beata Kaźmierczak
Dane teleadresowe:
Zieleń 8B, 62-240 Trzemeszno, wielkopolskie
61 415-41-04
http://ksiegowiidoradcy.pl
Księgowanie faktur

Nasza firma od lat specjalizuje się we wspieraniu procesów biznesowych dla przedsiębiorstw. Jedną ze świadczonych przez nas usług jest księgowanie faktur. Prowadzenie prawidłowej dokumentacji finansowej jest kluczowe w każdym biznesie. Pozwala to na uchronienie się przed kłopotami z fiskusem i kontrahentami.

Duni Eff Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Królowej Jadwigi 43, 61-872 Poznań, wielkopolskie
61 656-07-01
http://www.europeanfinancefunction.com
Wniosek o wydanie decyzji o wsparciu

Oferujemy konsultacje w sprawie otrzymywania pomocy rządowej dla inwestycji. Firma podpowie jak oraz kiedy uzyskać i wypełnić wniosek o wydanie decyzji o wsparciu. Nasi eksperci starają się umożliwić przedsiębiorom zabezpieczenie im prawa do uzyskania niezbędnych dokumentów na wypadek powstania rozporządzenia, które zawiesiło by taką możliwość.

Grant Thornton
Dane teleadresowe:
Antoniego Baraniaka 88E, 61-131 Poznań, wielkopolskie
61 625-11-00
http://grantthornton.pl
Restrukturyzacja firmy Warszawa

Specjalizacja naszej praktyki pozwala na podejmowanie się wyjątkowych zadań. Dzięki temu, iż nasza Kancelaria gromadzi wokół siebie zespół adwokatów i radców prawnych, możemy wspomagać w codziennych czynnościach prawnych zarówno Klientów indywidualnych, jak i biznesowych np. w zakresie restrukturyzacji firm. Obsługa nasza uwzględnia również udzielanie porad.

Zimmerman Filipiak Restrukturyzacja S.A.
Dane teleadresowe:
Grunwaldzka 38, 60-786 Poznań, wielkopolskie
61 222-43-81
http://zimmermanfilipiak.pl
Biuro rachunkowe Poznań cennik

KBR - Filipiak to nasze biuro rachunkowe. Poznań stanowi siedzibę naszego biura, dzięki któremu będziecie Państwo mogli skorzystać z profesjonalnych usług naszych doradców podatkowych w atrakcyjnych cenach. Nie tylko pomożemy Państwu w przygotowaniu odpowiednich dokumentacji dla Państwa firmy, które winny zostać dostarczone do Urzędów Skarbowych, jak i będziemy stanowili reprezentację Państwa strony w postępowaniach administracyjnych przed Urzędem Skarbowym.

KBR - Filipiak
Dane teleadresowe:
Raszkowska 11, 60-162 Poznań, wielkopolskie
50 107-50-24
http://kbr-filipiak.pl
wszystko do biura sklep internetowy

Praca w korporacji związana jest z wieloma obowiązkami, które należy codziennie wykonywać. Oprócz tego należy zadbać o akcesoria papiernicze. W naszej ofercie znaleźć można wszystko do biura. Sklep internetowy, który prowadzimy to miejsce, w którym można kupić tonery do drukarek, artykuły piśmiennicze czy galanterię papierniczą.

Sklep internetowy OffiCentrum
Dane teleadresowe:
Gierdziejewskiego 7, 02-495 Warszawa, mazowieckie
22 436-66-66
http://www.officentrum.pl
2012 - www.home24h.pl.