Ciekawe informacje online

Znajdź coś dla siebie!

rachunkowość

Pióro

Pióro wieczne to od wielu lat synonim niezwykłej elegancji i luksusu. Sprawdza się ono w roli ekskluzywnych podarunków, wykorzystywane przez głowy Państw i znanych biznesmenów. Nasza firma stworzyła sklep z projektami marki Visconti z myślą o wszystkich osobach, poszukujących tego rodzaju rozwiązań. Zapraszamy!

ViscontiSklep.pl
Dane teleadresowe:
Złota 69, 00-819 Warszawa, mazowieckie
53 866-44-55
http://www.viscontisklep.pl
Biura rachunkowe Katowice

Podejmujemy się obsługi księgowej i wsparcia administracyjnego dla firm z całych Katowic. Choć wszystkie biura rachunkowe zatrudniają wykwalifikowanych pracowników, tylko we FRESZ sp. z o.o. ich rzetelność i umiejętności łączą się z atrakcyjnym cennikiem. Proponujemy także doradztwo finansowe i podatkowe.

Usługi księgowe FRESZ sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
ul. Krasińskiego 29, 40-019 Katowice, śląskie
53 027-37-41
http://e-fresz.com.pl
Księgowanie faktur

Nasza firma od lat specjalizuje się we wspieraniu procesów biznesowych dla przedsiębiorstw. Jedną ze świadczonych przez nas usług jest księgowanie faktur. Prowadzenie prawidłowej dokumentacji finansowej jest kluczowe w każdym biznesie. Pozwala to na uchronienie się przed kłopotami z fiskusem i kontrahentami.

Duni EFF Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Królowej Jadwigi 43, 61-872 Poznań, wielkopolskie
61 656-07-01
http://www.effglobal.com
Wniosek o wydanie decyzji o wsparciu

Oferujemy konsultacje w sprawie otrzymywania pomocy rządowej dla inwestycji. Firma podpowie jak oraz kiedy uzyskać i wypełnić wniosek o wydanie decyzji o wsparciu. Nasi eksperci starają się umożliwić przedsiębiorom zabezpieczenie im prawa do uzyskania niezbędnych dokumentów na wypadek powstania rozporządzenia, które zawiesiło by taką możliwość.

Grant Thornton
Dane teleadresowe:
Antoniego Baraniaka 88E, 61-131 Poznań, wielkopolskie
61 625-11-00
http://grantthornton.pl
Restrukturyzacja firmy Warszawa

Specjalizacja naszej praktyki pozwala na podejmowanie się wyjątkowych zadań. Dzięki temu, iż nasza Kancelaria gromadzi wokół siebie zespół adwokatów i radców prawnych, możemy wspomagać w codziennych czynnościach prawnych zarówno Klientów indywidualnych, jak i biznesowych np. w zakresie restrukturyzacji firm. Obsługa nasza uwzględnia również udzielanie porad.

Zimmerman Filipiak Restrukturyzacja S.A.
Dane teleadresowe:
Grunwaldzka 38, 60-786 Poznań, wielkopolskie
61 222-43-81
http://zimmermanfilipiak.pl
Biuro rachunkowe Poznań cennik

KBR - Filipiak to nasze biuro rachunkowe. Poznań stanowi siedzibę naszego biura, dzięki któremu będziecie Państwo mogli skorzystać z profesjonalnych usług naszych doradców podatkowych w atrakcyjnych cenach. Nie tylko pomożemy Państwu w przygotowaniu odpowiednich dokumentacji dla Państwa firmy, które winny zostać dostarczone do Urzędów Skarbowych, jak i będziemy stanowili reprezentację Państwa strony w postępowaniach administracyjnych przed Urzędem Skarbowym.

KBR - Filipiak
Dane teleadresowe:
Raszkowska 11, 60-162 Poznań, wielkopolskie
50 107-50-24
http://www.kbr-filipiak.pl
Biznes plan biuro rachunkowe

Nasze działania skupiają się na pośredniczeniu finansowym. Dzięki nam zrealizujesz swój biznes plan. Nasze założenie to przede wszystkim uzyskać środki. Pomagamy w zdobyciu kredytu inwestycyjnego czy obrotowego. Masz pomysł na otworzenie swojej firmy? Pomożemy Ci w jego realizacji! Skorzystaj z dużego doświadczenia wrocławskiego biura rachunkowego.

Biuro Rachunkowe Graftax
Dane teleadresowe:
Kiełczowska 70, 51-354 Wrocław, dolnośląskie
71 346-10-71
http://www.graftax.pl
Pozyskiwanie dotacji dla firm

Pozyskiwanie dotacji dla firm jest zawsze nieco skomplikowanym procesem. Niemniej jednak, możliwość uzyskania darmowych pieniędzy na rozwój biznesu jest bardzo kusząca. Konieczne jest jednak, aby przed przystąpieniem do ubiegania się o dotację dokładnie zapoznać się z wymaganiami, jakie musi spełniać projekt, aby został dofinansowany. Istotne jest też przygotowanie odpowiedniej dokumentacji oraz sporządzenie solidnego biznesplanu.

VARSOVIA CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dane teleadresowe:
Bagno 2/73, 00-112 Warszawa, mazowieckie
22 379-78-00
http://www.varsoviacapital.com
Poradnia psychologiczna Katowice

W ramach podejścia psychologicznego do zaburzeń mowy, zmysłów, trudności szkolnych u dzieci i młodzieży, ale także problemów osób dorosłych, poradnia psychologiczno-pedagogiczna In Corpore z Katowic stosuje różne metody i terapie. Wśród nich znajduje się metoda Johansena, Warnkego, biofeedback i inne.

Centrum Diagnostyki i Terapii "In Corpore"
Dane teleadresowe:
Bażantów 2, 40-668 Katowice, śląskie
88 333-79-81
http://www.fundacjaincorpore.pl
Maszyny do automatycznego kopertowania korespondencji

Konfekcjonowanie listów to proces pakowania i kopertowania korespondencji. W celu usprawnienia tego procesu, wykorzystuje się maszyny do automatycznego kopertowania korespondencji, które znacznie przyspieszają i ułatwiają pracę. Dzięki nim możliwe jest szybkie i precyzyjne umieszczanie listów w odpowiednich kopertach, co jest niezwykle istotne przy wysyłaniu dużych ilości korespondencji firmowej.

Docufield Sp. z o.o. sp. j.
Dane teleadresowe:
ul. Polska 114, 60-401 Poznań, wielkopolskie
61 666-29-80
http://www.docufield.com
2012 - www.home24h.pl.