Ciekawe informacje online

Znajdź coś dla siebie!

rachunkowość

Pióro

Pióro wieczne to od wielu lat synonim niezwykłej elegancji i luksusu. Sprawdza się ono w roli ekskluzywnych podarunków, wykorzystywane przez głowy Państw i znanych biznesmenów. Nasza firma stworzyła sklep z projektami marki Visconti z myślą o wszystkich osobach, poszukujących tego rodzaju rozwiązań. Zapraszamy!

ViscontiSklep.pl
Dane teleadresowe:
Złota 69, 00-819 Warszawa, mazowieckie
53 866-44-55
http://viscontisklep.pl
Biura rachunkowe Katowice

Podejmujemy się obsługi księgowej i wsparcia administracyjnego dla firm z całych Katowic. Choć wszystkie biura rachunkowe zatrudniają wykwalifikowanych pracowników, tylko we FRESZ sp. z o.o. ich rzetelność i umiejętności łączą się z atrakcyjnym cennikiem. Proponujemy także doradztwo finansowe i podatkowe.

Usługi księgowe FRESZ sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
ul. Krasińskiego 29, 40-019 Katowice, śląskie
53 027-37-41
http://e-fresz.com.pl
Księgowanie faktur

Nasza firma od lat specjalizuje się we wspieraniu procesów biznesowych dla przedsiębiorstw. Jedną ze świadczonych przez nas usług jest księgowanie faktur. Prowadzenie prawidłowej dokumentacji finansowej jest kluczowe w każdym biznesie. Pozwala to na uchronienie się przed kłopotami z fiskusem i kontrahentami.

Duni EFF Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Królowej Jadwigi 43, 61-872 Poznań, wielkopolskie
61 656-07-01
http://www.effglobal.com
Wniosek o wydanie decyzji o wsparciu

Oferujemy konsultacje w sprawie otrzymywania pomocy rządowej dla inwestycji. Firma podpowie jak oraz kiedy uzyskać i wypełnić wniosek o wydanie decyzji o wsparciu. Nasi eksperci starają się umożliwić przedsiębiorom zabezpieczenie im prawa do uzyskania niezbędnych dokumentów na wypadek powstania rozporządzenia, które zawiesiło by taką możliwość.

Grant Thornton
Dane teleadresowe:
Antoniego Baraniaka 88E, 61-131 Poznań, wielkopolskie
61 625-11-00
http://grantthornton.pl
Restrukturyzacja firmy Warszawa

Specjalizacja naszej praktyki pozwala na podejmowanie się wyjątkowych zadań. Dzięki temu, iż nasza Kancelaria gromadzi wokół siebie zespół adwokatów i radców prawnych, możemy wspomagać w codziennych czynnościach prawnych zarówno Klientów indywidualnych, jak i biznesowych np. w zakresie restrukturyzacji firm. Obsługa nasza uwzględnia również udzielanie porad.

Zimmerman Filipiak Restrukturyzacja S.A.
Dane teleadresowe:
Grunwaldzka 38, 60-786 Poznań, wielkopolskie
61 222-43-81
http://zimmermanfilipiak.pl
Biznes plan biuro rachunkowe

Nasze działania skupiają się na pośredniczeniu finansowym. Dzięki nam zrealizujesz swój biznes plan. Nasze założenie to przede wszystkim uzyskać środki. Pomagamy w zdobyciu kredytu inwestycyjnego czy obrotowego. Masz pomysł na otworzenie swojej firmy? Pomożemy Ci w jego realizacji! Skorzystaj z dużego doświadczenia wrocławskiego biura rachunkowego.

Biuro Rachunkowe Graftax
Dane teleadresowe:
Kiełczowska 70, 51-354 Wrocław, dolnośląskie
71 346-10-71
http://www.graftax.pl
Poradnia psychologiczna Katowice

W ramach podejścia psychologicznego do zaburzeń mowy, zmysłów, trudności szkolnych u dzieci i młodzieży, ale także problemów osób dorosłych, poradnia psychologiczno-pedagogiczna In Corpore z Katowic stosuje różne metody i terapie. Wśród nich znajduje się metoda Johansena, Warnkego, biofeedback i inne.

Centrum Diagnostyki i Terapii "In Corpore"
Dane teleadresowe:
Bażantów 2, 40-668 Katowice, śląskie
88 333-79-81
http://www.fundacjaincorpore.pl
Ubezpieczenia domu Żyrardów

Szukasz doskonałej ochrony dla swojego domu? Pozwól, że przedstawimy Tobie ubezpieczenia domu w Żyrardowie - naszą specjalnością jest dostarczanie solidnych, wiarygodnych i kompleksowych polis ubezpieczeniowych. Wciąż zastanawiasz się, dlaczego miałbyś skorzystać z naszej oferty? Mamy dla Ciebie przekonujące argumenty! Z nami, Twój dom zostanie zabezpieczony przed wszystkimi nieprzewidywalnymi sytuacjami. Niezależnie od tego, czy to szkody wodne, pożar czy kradzież - my pokryjemy to wszystko.

MIX Multiagencja Ubezpieczeniowa Beata Osuchowska
Dane teleadresowe:
Limanowskiego 51 G, 96-300 Żyrardów, mazowieckie
51 312-07-10
http://agencjamix.pl
2012 - www.home24h.pl.