Ciekawe informacje online

Znajdź coś dla siebie!

rachunkowość

Materiały biurowe

W naszej firmie znajdą Państwo wysokiej jakości artykuły papiernicze i materiały biurowe. Warszawa to miasto, do którego między innymi docieramy z naszą ofertą. W naszej bazie znajdą Państwo m.in. akcesoria komputerowe, maszyny biurowe, papiery, koperty, artykuły higieniczne, czy galanterię biurową. Zapraszamy do naszego sklepu online.

Face Office
Dane teleadresowe:
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 57/48, 02-797 Warszawa, mazowieckie
60 717-13-11
http://www.faceoffice.pl
Pióro

Pióro wieczne to od wielu lat synonim niezwykłej elegancji i luksusu. Sprawdza się ono w roli ekskluzywnych podarunków, wykorzystywane przez głowy Państw i znanych biznesmenów. Nasza firma stworzyła sklep z projektami marki Visconti z myślą o wszystkich osobach, poszukujących tego rodzaju rozwiązań. Zapraszamy!

ViscontiSklep.pl
Dane teleadresowe:
Złota 69, 00-819 Warszawa, mazowieckie
53 866-44-55
http://www.viscontisklep.pl
Certyfikacja ISO 50001

Jesteśmy firmą zajmującą się wydawaniem zaświadczeń w zakresie systemów zarządzania energią elektryczną. Certyfikacja ISO 50001 to międzynarodowa norma, która optymalizuje wydajność prądu we wszystkich procesach. Od 5 grudnia 2015 przedsiębiorstwa zobowiązane są do przeprowadzenia pierwszego audytu energetycznego.

TÜV SÜD Polska Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Podwale 17, 00-252 Warszawa, mazowieckie
22 696-43-96
http://www.tuvsud.com
Biura rachunkowe Katowice

Podejmujemy się obsługi księgowej i wsparcia administracyjnego dla firm z całych Katowic. Choć wszystkie biura rachunkowe zatrudniają wykwalifikowanych pracowników, tylko we FRESZ sp. z o.o. ich rzetelność i umiejętności łączą się z atrakcyjnym cennikiem. Proponujemy także doradztwo finansowe i podatkowe.

Usługi księgowe FRESZ sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
ul. Krasińskiego 29, 40-019 Katowice, śląskie
53 027-37-41
http://e-fresz.com.pl
Obsługa kadrowo-płacowa

Jesteśmy doświadczoną agencją rachunkową świadcząc kompleksowe usługi księgowe dla przedsiębiorstw działających na terenie województwa pomorskiego. W ramach prowadzonej przez nas działalności zajmujemy się szeroko pojętą księgowością, a także obsługą kadrowo-płacową. Naszym klientom oferujemy obsługę na najwyższym poziomie.

Grupa Księgowych i Doradców Beata Kaźmierczak
Dane teleadresowe:
Zieleń 8B, 62-240 Trzemeszno, wielkopolskie
61 415-41-04
http://ksiegowiidoradcy.pl
Księgowanie faktur

Nasza firma od lat specjalizuje się we wspieraniu procesów biznesowych dla przedsiębiorstw. Jedną ze świadczonych przez nas usług jest księgowanie faktur. Prowadzenie prawidłowej dokumentacji finansowej jest kluczowe w każdym biznesie. Pozwala to na uchronienie się przed kłopotami z fiskusem i kontrahentami.

Duni Eff Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Królowej Jadwigi 43, 61-872 Poznań, wielkopolskie
61 656-07-01
http://www.europeanfinancefunction.com
Szkolenia dla liderów

Nasze cykle wykładów kierowane są do przedsiębiorców pragnących wybić się poza rynkową przeciętność. Szkolenia dla liderów, które organizujemy to skondensowany pakiet praktycznych wskazówek, dzięki którym będziesz sprawnie zarządzać firmą. Dzięki nam obudzisz w sobie cechy przywódcy i poprowadzisz zespół do zwycięstwa.

AM Creative Life
Dane teleadresowe:
Wola Radziszowska 622, 32-053 Wola Radziszowska, małopolskie
88 604-68-49
http://amcreativelife.pl
Skup zegarki

Jesteśmy profesjonalnym lombardem oferującym m.in pożyczki pod zastaw, a także wszelkiego rodzaju biżuterię, monety i inne przedmioty dla kolekcjonerów. Jeżeli posiadasz zbędne przedmioty posiadające wartość handlową, na pewno zainteresuje Cię nasz skup. Zegarki, pierścionki, złoto, srebro - to wszystko i o wiele więcej możesz u nas szybko i wygodnie wymienić na żywą gotówkę.

Lombard Fokus
Dane teleadresowe:
Cieszkowskiego 7, 93-504 Łódź, łódzkie
51 577-07-77
http://www.lodz-lombard.pl
Wniosek o wydanie decyzji o wsparciu

Oferujemy konsultacje w sprawie otrzymywania pomocy rządowej dla inwestycji. Firma podpowie jak oraz kiedy uzyskać i wypełnić wniosek o wydanie decyzji o wsparciu. Nasi eksperci starają się umożliwić przedsiębiorom zabezpieczenie im prawa do uzyskania niezbędnych dokumentów na wypadek powstania rozporządzenia, które zawiesiło by taką możliwość.

Grant Thornton
Dane teleadresowe:
Antoniego Baraniaka 88E, 61-131 Poznań, wielkopolskie
61 625-11-00
http://grantthornton.pl
Restrukturyzacja firmy Warszawa

Specjalizacja naszej praktyki pozwala na podejmowanie się wyjątkowych zadań. Dzięki temu, iż nasza Kancelaria gromadzi wokół siebie zespół adwokatów i radców prawnych, możemy wspomagać w codziennych czynnościach prawnych zarówno Klientów indywidualnych, jak i biznesowych np. w zakresie restrukturyzacji firm. Obsługa nasza uwzględnia również udzielanie porad.

Zimmerman Filipiak Restrukturyzacja S.A.
Dane teleadresowe:
Grunwaldzka 38, 60-786 Poznań, wielkopolskie
61 222-43-81
http://zimmermanfilipiak.pl
Biuro rachunkowe Poznań cennik

KBR - Filipiak to nasze biuro rachunkowe. Poznań stanowi siedzibę naszego biura, dzięki któremu będziecie Państwo mogli skorzystać z profesjonalnych usług naszych doradców podatkowych w atrakcyjnych cenach. Nie tylko pomożemy Państwu w przygotowaniu odpowiednich dokumentacji dla Państwa firmy, które winny zostać dostarczone do Urzędów Skarbowych, jak i będziemy stanowili reprezentację Państwa strony w postępowaniach administracyjnych przed Urzędem Skarbowym.

KBR - Filipiak
Dane teleadresowe:
Raszkowska 11, 60-162 Poznań, wielkopolskie
50 107-50-24
http://kbr-filipiak.pl
wszystko do biura sklep internetowy

Praca w korporacji związana jest z wieloma obowiązkami, które należy codziennie wykonywać. Oprócz tego należy zadbać o akcesoria papiernicze. W naszej ofercie znaleźć można wszystko do biura. Sklep internetowy, który prowadzimy to miejsce, w którym można kupić tonery do drukarek, artykuły piśmiennicze czy galanterię papierniczą.

Sklep internetowy OffiCentrum
Dane teleadresowe:
Gierdziejewskiego 7, 02-495 Warszawa, mazowieckie
22 436-66-66
http://www.officentrum.pl
2012 - www.home24h.pl.