Ciekawe informacje online

Znajdź coś dla siebie!

rachunkowość

Kompleksowa rachunkowość

Nasze biuro rachunkowe w Warszawie Abicus to lider w segmencie, którego nieprzecenione praktyki a także wypracowane precyzyjne kanony owocują nieustająco rosnącą grupą kontrahentów. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na naszej nowej stronie internetowej. Zapraszamy.

Biuro Rachunkowo – Prawne Abicus Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Marszałkowska 68/70 m 19, 00–545 Warszawa, mazowieckie
22 620-72-35
http://www.abicus.eu
Materiały biurowe

W naszej firmie znajdą Państwo wysokiej jakości artykuły papiernicze i materiały biurowe. Warszawa to miasto, do którego między innymi docieramy z naszą ofertą. W naszej bazie znajdą Państwo m.in. akcesoria komputerowe, maszyny biurowe, papiery, koperty, artykuły higieniczne, czy galanterię biurową. Zapraszamy do naszego sklepu online.

Face Office
Dane teleadresowe:
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 57/48, 02-797 Warszawa, mazowieckie
60 717-13-11
http://www.faceoffice.pl
Pióro

Pióro wieczne to od wielu lat synonim niezwykłej elegancji i luksusu. Sprawdza się ono w roli ekskluzywnych podarunków, wykorzystywane przez głowy Państw i znanych biznesmenów. Nasza firma stworzyła sklep z projektami marki Visconti z myślą o wszystkich osobach, poszukujących tego rodzaju rozwiązań. Zapraszamy!

ViscontiSklep.pl
Dane teleadresowe:
Złota 69, 00-819 Warszawa, mazowieckie
53 866-44-55
http://www.viscontisklep.pl
Certyfikacja ISO 50001

Jesteśmy firmą zajmującą się wydawaniem zaświadczeń w zakresie systemów zarządzania energią elektryczną. Certyfikacja ISO 50001 to międzynarodowa norma, która optymalizuje wydajność prądu we wszystkich procesach. Od 5 grudnia 2015 przedsiębiorstwa zobowiązane są do przeprowadzenia pierwszego audytu energetycznego.

TÜV SÜD Polska Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Podwale 17, 00-252 Warszawa, mazowieckie
22 696-43-96
http://www.tuv-sud.pl
Biura rachunkowe Katowice

Podejmujemy się obsługi księgowej i wsparcia administracyjnego dla firm z całych Katowic. Choć wszystkie biura rachunkowe zatrudniają wykwalifikowanych pracowników, tylko we FRESZ sp. z o.o. ich rzetelność i umiejętności łączą się z atrakcyjnym cennikiem. Proponujemy także doradztwo finansowe i podatkowe.

Usługi księgowe FRESZ sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
ul. Krasińskiego 29, 40-019 Katowice, śląskie
53 027-37-41
http://e-fresz.com.pl
Biuro tłumaczeń cennik

Nasza firma to profesjonalne biuro tłumaczeń. Bydgoszcz to miejsce, w którym znajduje się nasza siedziba. Realizujemy przekłady pisemne, przysięgłe, jak również ustne. Nasze biuro to specjaliści, którzy dołożą wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni. Serdecznie zapraszamy do kontaktu na i zapoznanie się z cennikiem na naszej stronie.

Centrum Języków Obcych Logos
Dane teleadresowe:
Gdańska 10, 85-006 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
52 345-78-63
http://centrumlogos.com
ubezpieczenie samochodu

Proponujemy polisy dla kierowców samochodów, motocykli ciągników rolniczych i innych. Oferowane ubezpieczenie samochodu OC gwarantuje np. bezpłatne holowanie dla poszkodowanego lub sprawcy wypadku oraz bezpłatną Zieloną Kartę. Polisa jest uznawana we wszystkich Krajach Unii Europejskiej. Program obejmuje też pomoc w razie awarii lub kłopotów drogowych.

Nowoczesne Ubezpieczenia
Dane teleadresowe:
Opławiec 48, 85-469 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
60 167-25-59
http://www.nowoczesneubezpieczenia.pl
Szkolenia dla kadry menedżerskiej

Szkolenia dla kadry menedżerskiej pomagają kadrze kierowniczej w zrozumieniu konfliktów, do jakich dochodzi wśród podlegających im pracowników. Nasze szkolenia dla kadry menedżerskiej pokazują jak z pozycji niedostępnego sędziego zająć pozycje mediatora podczas konfliktu między podwładnymi. Kadra kierownicza w trakcie szkoleń organizowanych przez naszą firmę zdobywa także umiejętności profesjonalnego szkolenia grupy pracowników, jaka im podlega.

Szkolenia Bielsko
Dane teleadresowe:
Gałczyńskiego 6,, 43-300 Bielsko-Biała, śląskie
50 472-20-55
http://www.szkolenia.bielsko.pl
2012 - www.home24h.pl.