Ciekawe informacje online

Znajdź coś dla siebie!

handlowanie

kamery przemysłowe

Nowoczesne i skuteczne kamery przemysłowe - Poznań. Jeżeli zależy Ci na skutecznej ochronie swojego obiektu, nasza propozycja bez wątpienia spotka się z Twoim zainteresowaniem. W naszej firmie czekają na Ciebie wysoko jakościowe urządzenia, które zaskoczą Cię swoim wydajnym działaniem. Wybierz najlepszy monitoring w Poznaniu - skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty.

Guardt System
Dane teleadresowe:
Hetmańska 20, 60-253 Poznań, wielkopolskie
61 866-46-54
http://www.guardtsystem.pl
Nakrętki kulowe

Jeśli wykorzystywane przez Ciebie maszyny przemysłowe posiadają mechanizm śrubowo-toczny, to przydadzą Ci się nakrętki kulowe, które umożliwiają zmianę ruchu. Oferowane przez nas śruby charakteryzują się wysoką sprawnością, pracą rewersyjną, a także brakiem luzu osiowego. Ich działanie jest bezusterkowe podczas standardowego czasu pracy.

ABcnc
Dane teleadresowe:
Wschodnia 6A, 59-940 Węgliniec, dolnośląskie
75 771-20-19
http://www.abcnc.pl
Poliuretan

Poliuretany są niezwykle wygodne, ponieważ mogą zostać zamontowane mechaniczne, np. poprzez przykręcenia albo przynitowanie. Można je też przykleić, ale klejenie płyt zależy od wielu czynników, dlatego warto wypytać się naszej obsługi jaki dobrać do nich klej i jak przygotować powierzchnie do klejenia.

Inbras Sarbinowscy SP.J.
Dane teleadresowe:
Transportowca 13, 88-100 Inowrocław, kujawsko-pomorskie
52 524-00-41
http://www.inbras.com.pl
Utylizacja elektrośmieci

Zużyty sprzęt, taki jak np. telewizor, lodówka, czy pralka, nie powinien zostać wyrzucony na zwykły śmietnik. To są właśnie elektrośmieci! Nie jest to jedynie norma moralna, dyktowana troską o środowisko naturalne, ale od jakiegoś czasu jest to również zakaz egzekwowany przez prawo. Odbiór i utylizacja elektrośmieci to jedna ze specjalności naszego przedsiębiorstwa.

EP Reco Piotr Cabak Zbigniew Kalinowski sp.j.
Dane teleadresowe:
Sadka 4, 30-690 Kraków, małopolskie
50 266-21-32
http://epreco.pl
zbiorniki betonowe

W naszych pojemnikach w pełni bezpieczny sposób zmagazynujesz płyny opadowe. Zbiorniki betonowe na wodę deszczową firmy Oksydan mogą pomieścić nawet wiele litrów, bez obniżenia jakości. Zgromadzony płyn można później wykorzystać na wiele sposobów, między innymi do podlewania ogrodów, mycia pojazdów czy zasilania spłuczek oraz pralek.

OKSYDAN Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Łużycka 16, 44-100 Gliwice, śląskie
73 097-75-35
http://oksydan.pl
linie pakujące

Proponujemy Państwu urządzenia, które mogą pracować samodzielne lub - po połączeniu - tworzące linie pakujące. Dostosowane są do wiązania towarów w systemie poziomym lub pionowym. Dodatkowo posiadają możliwość opasywania ładunków w trybie modeli ramowych. Maszyny zabezpieczają Państwa towar taśmami o szerokości od 5 mm do nawet 16 mm.

TRANSACO sp. z o. o. sp. k.
Dane teleadresowe:
Gen. Wł. Andersa 6E, 58-200 Dzierżoniów, dolnośląskie
74 833-50-01
http://www.transaco.pl
Urządzenia laboratoryjne Warszawa

Firma sprzedaje sprzęt laboratoryjny i odczynniki. Przedsiębiorstwo współpracuje z renomowanymi firmami, które dostarczają wysokiej jakości sprzęt laboratoryjny, analizatory i odczynniki laboratoryjne. W ofercie firmy znajdują się urządzenia laboratoryjne Anitepo. Sprzęt laboratoryjny tej firmy jest najczęściej używany w przemyśle medycznym, przez naukowców oraz w laboratoriach przemysłowych.

ANITEPO Sp. z o.o
Dane teleadresowe:
Brzoskwiniowa 19, 04-782 Warszawa, mazowieckie
22 615-59-05
http://www.anitepo.pl
Producent dozowników

Jako producent dozowników szczególnie polecamy nasze produkty - jesteśmy w stanie zapewnić Państwa, że są one najwyższej jakości i posiadają szczelne zamknięcia. Ponadto wygoda ich użytkowania sprawia, że chce się w nich przechowywać wszystkie posiadane kosmetyki! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych produktów - butelek, pojemników i wielu innych.

Bech Packaging Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Kolejowa 56, 64-300 Nowy Tomyśl, wielkopolskie
61 442-26-72
http://bechpackaging.pl
Złocenie galwaniczne

Od lat specjalizujemy się w obróbce metali. Oferujemy usługi, które zapewnią większą trwałość waszym wyrobom metalowym. Jednym z procesów, które konserwują, a także nadają większego blasku powierzchniom metalowym jest złocenie galwaniczne. Podnosi ono również odporność na ścieranie, a także na czynniki atmosferyczne.

Elbit Spółka Jawna
Dane teleadresowe:
3-go kwietnia 21, 41-253 Czeladź, śląskie
32 764-23-87
http://www.elbit.info.pl
producent pojemników

Interesują cię skrzynki warsztatowe, magazynowe, skrzynki wędkarskie lub pojemniki magazynowe? Zajrzyj do nas - producenta pojemników. Odwiedź stronę https://www.q-box.pl/ jeśli interesują Ciebie konkretne skrzynki narzędziowe i znajdź ich model dla siebie. Zapraszamy do nas Q-box i kontaktu z naszą firmą!

Q-BOX Sebastian Filip
Dane teleadresowe:
Wyszyńskiego 33, 94-047 Łódź, łódzkie
50 538-56-38
http://q-box.pl
Czyszczenie lasera PS2

Koniecznym krokiem, który pozwoli przedłużyć żywotność konsoli do gier, jest regularne i dokładne czyszczenie lasera PS2. Część prac mogą wykonać osoby bez specjalnych uprawnień, jak np. odkurzenie wlotów powietrza do konsoli oraz zadbanie, żeby nie stała ona na powierzchniach syntetycznych lub obok kaloryfera. Bardziej zaawansowane działania jak prace przy radiatorze lub wymiana pasty termoprzewodzącej zalecamy zostawić fachowcom.

Next Gen
Dane teleadresowe:
Gospodarcza 24 lok. 1, 32-600 Oświęcim, małopolskie
50 428-24-64
http://www.serwiskonsol.com
Gięcie blach Kutno

Firma od wielu lat działa w branży stalowych konstrukcji spawanych. Jej oferta obejmuje m.in. taką usługę jak gięcie blach na terenie miasta Kutno. Do tego procesu używa się maszyn z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, co gwarantuje idealne wyprofilowanie kształtowników bez zmian właściwości danego materiału.

DiMa Sp. z o. o.
Dane teleadresowe:
Dobrzelińska 12, 99-320 Żychlin, łódzkie
60 900-50-60
http://dima.pl
Płaskie rury wentylacyjne

Charakteryzują się niewielkim rozmiarem, dzięki czemu można je stosować w domowych lub biurowych miejscach, gdzie ciężko przeprowadzić instalacje. Płaskie rury wentylacyjne wykonane są z PCV, dzięki czemu łatwo się dopasowują. Firma zajmuje się doborem, dostawą, montażem oraz obsługą zainstalowanych systemów.

Mk-Went Sp. z o.o. Sp. k.
Dane teleadresowe:
Trakt Lubelski 195, 04-667 Warszawa, mazowieckie
53 517-54-44
http://www.vents24.pl
Odlewy żeliwne

Nasza firma wykonuje odlewy żeliwne w dowolnych kształtach. Nasza odlewnia żeliwa dostosowuje ofertę do indywidualnych wymagań klientów. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co zapewnią im wyjątkową trwałość i wytrzymałość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej.

PGO S.A.
Dane teleadresowe:
Tysiąclecia 101, 40-875 Katowice, śląskie
32 832-18-00
http://pgosa.pl
Voltronic Power

Oferujemy hybrydowe inwertery, które służą do optymalizacji wykorzystania energii na własny użytek - dysponujemy urządzeniami o mocy 10kW i 15 kW. Voltronic Power to także systemy monitorowania, które zapewniają analizę danych oraz informują o awariach i usterkach, a dodatkowo pozwalają na zdalne sterowanie.

ASAT Spółka z o.o.
Dane teleadresowe:
Staropogońska 9, 41-253 Czeladź, śląskie
32 265-41-11
http://sklep.asat.pl
Szkolenia operatorskie

Prowadzimy podnoszące kwalifikacje szkolenia operatorskie, dzięki którym pracownik realnie zwiększy swoje umiejętności i poszerzy wiedzę. Nasze kursy przekładają się na wykonywanie przez zatrudnionych w Twojej firmie obowiązków szybciej i efektywniej. Ofertą podzieliliśmy na trzy zakresy: podstawowy oraz średnio lub w pełni zaawansowany.

Spectron Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Pogodna 3, 74-503 Gądno, zachodniopomorskie
50 942-47-06
http://www.spectron.pl
Igły do maszyn szwalniczych

W naszym sklepie internetowym posiadamy drobne akcesoria niezbędne dla każdego krawca. Nasze igły do maszyn szwalniczych przeznaczone są do różnego rodzaju materiałów (tkaniny, dzianiny), niektóre z nich znajdują zastosowanie w konkretnego typu aparatach (np. stębnówkach). W asortymencie posiadamy również produkty uniwersalne, które dopasują się do większości domowych urządzeń.

ADA-MAR
Dane teleadresowe:
Rynek 11, 25-303 Kielce, świętokrzyskie
50 124-87-48
http://adamar.pl
Wynajem wózki widłowe

Jeżeli prowadzisz jakąkolwiek działalność przemysłową, budowlaną czy nawet handlową, z pewnością docenisz naszą ofertę na wynajem wózków widłowych i będziesz miał możliwość zaopatrzenia się w doskonałej jakości pojazd, dzięki któremu przetransportujesz każdy towar. Oferujemy nowoczesne rozwiązania o wysokiej funkcjonalności i dużej wydajności działania, które możecie Państwo wypożyczać na określony czas, zawsze w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do inwestowania.

HC Lift sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Staszica 5, 26-220 Stąporków, świętokrzyskie
41 374-02-60
http://hclift.com.pl
Antena wifi usb

Antena wifi USB to urządzenie pozwalające na zwiększenie zasięgu i siły sygnału sieci bezprzewodowej. Dzięki niej możliwe jest korzystanie z internetu w miejscach, gdzie dotychczas było to niemożliwe lub trudne, na przykład w pokoju znajdującym się w odległości od routera, gdzie sygnał był osłabiony lub utrudniony blokadami. Antena USB pozwala również na połączenie z siecią w miejscach publicznych, takich jak kafejki internetowe lub hotele, zapewniając szybkie i stabilne połączenie.

Electro Store Adrian Słyk
Dane teleadresowe:
Graniczna 5, 05-126 Stanisławów Pierwszy, mazowieckie
57 766-55-43
http://el-store.pl
Frezowanie cnc

Jedną z realizowanych przez nas usług jest frezowanie CNC. Jesteśmy firmą, dla której satysfakcja klienta jest sprawą najważniejszą. Dlatego robimy wszystko, aby współpraca z nami była dla niego opłacalna. Jeżeli zależy Ci na skorzystaniu z oferty firmy specjalizującej się we frezowaniu, zachęcamy do skorzystania z tej propozycji.

Plastem
Dane teleadresowe:
Janiszewice 3a, 98-220 Zduńska Wola, małopolskie
43 824-51-92
http://www.plastem.pl
Ustniki do alkomatu

Ustniki do alkomatów to niewielkie, ale niezwykle ważne akcesoria dla osób, które korzystają z alkomatów. Montowane na wymiennych końcówkach, pozwalają one na higieniczne korzystanie z alkomatu bez potrzeby wprowadzania ust do urządzenia. Dzięki temu mogą one być używane przez kilka osób równocześnie bez obawy przed zakażeniem. Ustniki często są niezbędne w miejscach publicznych, takich jak bary i kluby, gdzie kontrola poziomu alkoholu jest konieczna.

LucAnn
Dane teleadresowe:
3 Maja 125, 41-500 Chorzów, śląskie
57 000-09-02
http://lucann.pl
Blacha cięto ciągniona

Sprzedaż wyrobów hutniczych, takich jak blacha cięto ciągniona, odgrywa istotną rolę w przemyśle. Blacha cięto ciągniona to wielofunkcyjny materiał, który znajduje zastosowanie w różnych branżach. Jest ona wykorzystywana do produkcji elementów konstrukcyjnych, narzędzi, a także w przemyśle motoryzacyjnym. Wyroby hutnicze cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na swoje trwałe właściwości i wysoką jakość.

Ann-Filters Poland
Dane teleadresowe:
Juliusza Słowackiego 257a, 80-297 Gdańsk, pomorskie
50 253-51-18
http://siatkifiltracyjne.com.pl
Klejenie plexi

Czy wiesz, że istnieje metoda, której efekt jest trwały i estetyczny? Klejenie plexi może mieć dwie formy: prostopadłe i UV. Niezależnie jednak od tego, którą z nich wybierzesz, i tak uzyskasz produkt, który jest wytrzymały i niemal niemożliwy do rozerwania. Dzięki temu możesz stworzyć produkt, który posłuży Twoim Klientom przez wiele lat.

Pleximade
Dane teleadresowe:
Jagiellońska 88, 00-992 Warszawa, mazowieckie
22 299-27-29
http://pleximade.pl
Usługi CNC

Czym są usługi CNC takie jak obróbka skrawaniem? To tylko pewnego rodzaju odmiana tradycyjnej obróbki metali i tworzyw sztucznych. Należy ona również do jednej z ofert naszej firmy. Jeśli są Państwo zainteresowani wykonaniem profesjonalnych usług CNC to zapraszamy do naszego zakładu. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Masterform Spółka z o.o.
Dane teleadresowe:
Mikulicza 6a, 58-160 Świebodzice, dolnośląskie
74 858-39-70
http://masterform.pl
Zbiorniki dwupłaszczowe na olej napędowy

Witamy w Dehoust Polskat. Zbiorniki dwupłaszczowe na olej napedowy naszej produkcji, są najczęściej wybierane na rynku. Charakteryzują się wyjątkowo długą żywotnością i odpornością na korozję za sprawą odpowiedniej konstrukcji. Oferujemy innowacyjne rozwiązania, zapewniające nie tylko zgodność z normami, ale także długowieczność i skuteczną ochronę środowiska. Wybierz bezpieczeństwo, wybierz nasze zbiorniki!

Dehoust Polska
Dane teleadresowe:
Aleja 600-lecia 20, 96-500 Sochaczew, mazowieckie
60 442-73-02
http://www.dehoustpolska.pl
Naprawa drukarek Warszawa

Jedną z usług, świadczonych przez naszą firmę jest naprawa drukarek i innych urządzeń biurowych. Dzięki naszemu serwisowi klient może zaoszczędzić pieniądze, które musiałby zainwestować w nowy sprzęt. Jednocześnie regularnie dbając o przeprowadzane przeglądy, gwarantuje się długie i bezawaryjne eksploatowanie maszyn. Stacjonujemy w Warszawie.

COPY-Q s.c.
Dane teleadresowe:
Bolesławicka 20,, 03-325 Warszawa, mazowieckie
22 254-30-30
http://www.copy-q.pl
Serwis elektroniczny

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, w ramach których zajmujemy się zarówno drobnymi naprawami, jak i doradztwem. Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, których pasją są urządzenia - każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z najwyższym zaangażowaniem. Nasz serwis elektroniczny to gwarancja najwyższej jakości usług, szybka realizacja oraz konkurencyjne ceny. Skorzystaj z naszego profesjonalizmu i doświadczenia. Wybierz jakość, na której możesz polegać.

Marksonic Marek Gąsiorowski
Dane teleadresowe:
Miedziana 4a, 00-814 Warszawa, mazowieckie
22 831-29-81
http://www.marksonic.pl
Odlewnia żeliwa

Nasza odlewnia żeliwa to nie tylko wysokiej jakości materiały, których używamy do produkcji zamówionych przedmiotów, lecz również gwarancja wysokiej jakości działania opartego na najnowszych technologiach. Nasze odlewnia żeliwa specjalizuje się w projektowaniu, rdzeniowaniu, formowaniu, topieniu, modelowaniu, oczyszczaniu i obróbce. Zapraszamy do współpracy.

Zetkama Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
3 Maja 12, 57-410 Ścinawka Średnia, dolnośląskie
74 865-21-11
http://www.zetkama.pl
drzwiczki wyczystki

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości akcesoriów do kotłów i pieców. Wyróżniamy się na rynku dzięki dbałości o szczegóły i precyzji w produkcji. Nasze drzwiczki wyczystki, wykonywane z najlepszych surowców, gwarantują Państwu wydajną i bezpieczną pracę przez wiele lat. Dajemy Wam nie tylko produkty, ale także fachowe doradztwo i serwis. Zaufajcie profesjonalistom — zadbajcie o swój piec, umożliwiając mu prawidłową pracę i długą żywotność.

PPHU Polmar Tomasz Matejczuk
Dane teleadresowe:
Szkolna 1, 16-080 Tykocin, podlaskie
79 790-37-37
http://komin.com.pl
neony led

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości oświetlenie LED, neon. To wyjątkowa propozycja dla tych z Państwa, którzy cenią sobie ekologiczne podejście do życia. Oświetlenie ledowe bowiem wpływa w znacznym stopniu na oszczędność energii. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dostępnej w sklepie internetowym.

2012 - www.home24h.pl.