Ciekawe informacje online

Znajdź coś dla siebie!

handlowanie

Sprzedaż rusztowań

Przedmiotem naszej oferty jest sprzedaż rusztowań. Wykonujemy je z nastawieniem na satysfakcję klienta i zapewnienie mu bezpiecznych i wytrzymałych konstrukcji. Zatrudniamy fachowców wykonujących powierzone im zadania z pełnym zaangażowaniem. Zgłoś się do nas i przekonaj, że w dziedzinie sprzedaży rusztowań nie mamy sobie równych.

PHU SIGMA Joanna Nowak
Dane teleadresowe:
Armii Krajowej 6/3, 98-200 Sieradz, łódzkie
22 392-74-73
http://sigma-bud.pl
maszyny pakujące Warszawa

Nasza warszawska firma zajmuje się sprzedażą urządzeń przydatnych na liniach produkcyjnych i dystrybucyjnych. Polecamy nowe i używane maszyny pakujące, zakręcarki do nakrętek i butelek, saszetkarki oraz inne. Oferujemy również usługi serwisowe (gwarancyjne i pogwarancyjne) oraz konserwacyjne zakupionych urządzeń.

KAMA Usługi Serwisowe
Dane teleadresowe:
Wołoska 70/44, 02-507 Warszawa, mazowieckie
50 132-97-82
http://kama-serwis.eu
kamery przemysłowe

Nowoczesne i skuteczne kamery przemysłowe - Poznań. Jeżeli zależy Ci na skutecznej ochronie swojego obiektu, nasza propozycja bez wątpienia spotka się z Twoim zainteresowaniem. W naszej firmie czekają na Ciebie wysoko jakościowe urządzenia, które zaskoczą Cię swoim wydajnym działaniem. Wybierz najlepszy monitoring w Poznaniu - skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty.

Guardt System
Dane teleadresowe:
Hetmańska 20, 60-253 Poznań, wielkopolskie
61 866-46-54
http://www.guardtsystem.pl
Nakrętki kulowe

Jeśli wykorzystywane przez Ciebie maszyny przemysłowe posiadają mechanizm śrubowo-toczny, to przydadzą Ci się nakrętki kulowe, które umożliwiają zmianę ruchu. Oferowane przez nas śruby charakteryzują się wysoką sprawnością, pracą rewersyjną, a także brakiem luzu osiowego. Ich działanie jest bezusterkowe podczas standardowego czasu pracy.

ABcnc
Dane teleadresowe:
Wschodnia 6A, 59-940 Węgliniec, dolnośląskie
60 078-69-28
http://www.abcnc.pl
Poliuretan

Poliuretany są niezwykle wygodne, ponieważ mogą zostać zamontowane mechaniczne, np. poprzez przykręcenia albo przynitowanie. Można je też przykleić, ale klejenie płyt zależy od wielu czynników, dlatego warto wypytać się naszej obsługi jaki dobrać do nich klej i jak przygotować powierzchnie do klejenia.

Inbras Sarbinowscy SP.J.
Dane teleadresowe:
Transportowca 13, 88-100 Inowrocław, kujawsko-pomorskie
52 524-00-41
http://www.inbras.com.pl
Tworzywa sztuczne producent

Nowoczesne tworzywa sztuczne oferuje firma Pomel. Wytwarzamy m.in. komponenty do produkcji akumulatorów dla branży motoryzacyjnej: bloki oraz monowieczka. Nasze artykuły wyróżniają się lekkością, a jednocześnie wysoką wytrzymałością mechaniczną. Polecamy szeroki wybór modeli! Stała kontrola i monitorowanie jakości dostarczanego surowca.

Pomel Sp z o.o.
Dane teleadresowe:
Serocka 11, 07-200 Wyszków, mazowieckie
29 742-50-11
http://www.pomel.com.pl
Utylizacja elektrośmieci

Zużyty sprzęt, taki jak np. telewizor, lodówka, czy pralka, nie powinien zostać wyrzucony na zwykły śmietnik. To są właśnie elektrośmieci! Nie jest to jedynie norma moralna, dyktowana troską o środowisko naturalne, ale od jakiegoś czasu jest to również zakaz egzekwowany przez prawo. Odbiór i utylizacja elektrośmieci to jedna ze specjalności naszego przedsiębiorstwa.

EP Reco Piotr Cabak Zbigniew Kalinowski sp.j.
Dane teleadresowe:
Sadka 4, 30-690 Kraków, małopolskie
50 266-21-32
http://epreco.pl
zbiorniki betonowe

W naszych pojemnikach w pełni bezpieczny sposób zmagazynujesz płyny opadowe. Zbiorniki betonowe na wodę deszczową firmy Oksydan mogą pomieścić nawet wiele litrów, bez obniżenia jakości. Zgromadzony płyn można później wykorzystać na wiele sposobów, między innymi do podlewania ogrodów, mycia pojazdów czy zasilania spłuczek oraz pralek.

OKSYDAN Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Łużycka 16, 44-100 Gliwice, śląskie
73 097-75-35
http://oksydan.pl
linie pakujące

Proponujemy Państwu urządzenia, które mogą pracować samodzielne lub - po połączeniu - tworzące linie pakujące. Dostosowane są do wiązania towarów w systemie poziomym lub pionowym. Dodatkowo posiadają możliwość opasywania ładunków w trybie modeli ramowych. Maszyny zabezpieczają Państwa towar taśmami o szerokości od 5 mm do nawet 16 mm.

TRANSACO sp. z o. o. sp. k.
Dane teleadresowe:
Gen. Wł. Andersa 6E, 58-200 Dzierżoniów, dolnośląskie
74 833-50-01
http://www.transaco.pl
Urządzenia laboratoryjne Warszawa

Firma sprzedaje sprzęt laboratoryjny i odczynniki. Przedsiębiorstwo współpracuje z renomowanymi firmami, które dostarczają wysokiej jakości sprzęt laboratoryjny, analizatory i odczynniki laboratoryjne. W ofercie firmy znajdują się urządzenia laboratoryjne Anitepo. Sprzęt laboratoryjny tej firmy jest najczęściej używany w przemyśle medycznym, przez naukowców oraz w laboratoriach przemysłowych.

ANITEPO Sp. z o.o
Dane teleadresowe:
Brzoskwiniowa 19, 04-782 Warszawa, mazowieckie
22 615-59-05
http://www.anitepo.pl
Serwis terminali płatniczych

Hypercom, VeriFone, Bull, Dionica, Sagem czy Spectra - to tylko część producentów, których urządzeń podejmujemy się napraw. Prowadzimy profesjonalny serwis terminali POS, który może dotyczyć m.in. instalacji i parametryzacji urządzeń, szkolenia pracowników z ich obsługi czy skutecznych i szybkich napraw usterek.

PaverNet Paweł Raczkowski
Dane teleadresowe:
Wojska Polskiego 48C/10, 88-100 Inowrocław, kujawsko-pomorskie
50 417-88-69
http://www.pavernet.pl
Producent dozowników

Jako producent dozowników szczególnie polecamy nasze produkty - jesteśmy w stanie zapewnić Państwa, że są one najwyższej jakości i posiadają szczelne zamknięcia. Ponadto wygoda ich użytkowania sprawia, że chce się w nich przechowywać wszystkie posiadane kosmetyki! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych produktów - butelek, pojemników i wielu innych.

Bech Packaging Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Kolejowa 56, 64-300 Nowy Tomyśl, wielkopolskie
61 442-26-72
http://bechpackaging.pl
Kurs pierwszej pomocy online

Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i zajmuje się przeprowadzaniem różnego rodzaju szkoleń. Oferujemy między innymi kurs pierwszej pomocy online, który jest dostępny zarówno w wariancie podstawowym, jak i rozszerzonym. Istnieje możliwość prowadzenia przez nas zajęć w języku angielskim.

Internetowe Centrum Edukacji BHP i PPOŻ
Dane teleadresowe:
Domaniewska 47/10, 02-672 Warszawa, mazowieckie
60 240-49-93
http://icebhp.pl
Opakowania miękkie

Nasza firma chętnie zaprojektuje dla Państwa kształt opakowania. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zachwyceni, zarówno naszymi projektami, jak i przystępnymi cenami naszych usług. Mamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie, dzięki któremu tworzymy projekty funkcjonalne i eleganckie, odpowiadające indywidualnym oczekiwaniom naszych klientów. Naszą specjalnością są opakowania miękkie, których pełna oferta znajduje się na www.ekorol.info.

Zakład Poligraficzny EKOROL Stanisław Janicki
Dane teleadresowe:
Ustronna 7, 62-006 Kobylnica, Janikowo k/Poznania, wielkopolskie
61 872-45-62
http://www.ekorol.info
Serwis kompresorów

W zakres działań naszego przedsiębiorstwa wchodzi między innymi profesjonalny serwis sprężarek. Nasza szeroka wiedza oraz wieloletnie doświadczenie w branży pozwalają nam sprawdzić oraz przywrócić do stanu pełnej niezawodności każde urządzenie. Zapewniamy atrakcyjne ceny, szybką i profesjonalną obsługę.

PDAIR S.C.
Dane teleadresowe:
Wrzosowa 22, 05-091 Ząbki, mazowieckie
22 742-04-46
http://www.pdair.pl
Złocenie galwaniczne

Od lat specjalizujemy się w obróbce metali. Oferujemy usługi, które zapewnią większą trwałość waszym wyrobom metalowym. Jednym z procesów, które konserwują, a także nadają większego blasku powierzchniom metalowym jest złocenie galwaniczne. Podnosi ono również odporność na ścieranie, a także na czynniki atmosferyczne.

Elbit Spółka Jawna
Dane teleadresowe:
3-go kwietnia 21, 41-253 Czeladź, śląskie
32 764-23-87
http://www.elbit.info.pl
producent pojemników

Interesują cię skrzynki warsztatowe, magazynowe, skrzynki wędkarskie lub pojemniki magazynowe? Zajrzyj do nas - producenta pojemników. Odwiedź stronę https://www.q-box.pl/ jeśli interesują Ciebie konkretne skrzynki narzędziowe i znajdź ich model dla siebie. Zapraszamy do nas Q-box i kontaktu z naszą firmą!

Q-BOX Sebastian Filip
Dane teleadresowe:
Wyszyńskiego 33, 94-047 Łódź, łódzkie
50 538-56-38
http://www.q-box.pl
czyszczenie ps4

Koniecznym krokiem, który pozwoli przedłużyć żywotność konsoli do gier, jest regularne i dokładne czyszczenie PS4. Część prac mogą wykonać osoby bez specjalnych uprawnień, jak np. odkurzenie wlotów powietrza do konsoli oraz zadbanie, żeby nie stała ona na powierzchniach syntetycznych lub obok kaloryfera. Bardziej zaawansowane działania jak prace przy radiatorze lub wymiana pasty termoprzewodzącej zalecamy zostawić fachowcom.

Next Gen
Dane teleadresowe:
Gospodarcza 24 lok. 1, 32-600 Oświęcim, małopolskie
50 428-24-64
http://www.serwiskonsol.com
Masowa wysyłka SMS

Kontaktowanie się z Klientami może być jeszcze tańsze, przyjemniejsze i prostsze. Masowa wysyłka SMS staje się antidotum na wiele sytuacji. Przede wszystkim pozwala codziennie budować wizerunek aktywnej, prężnie rozwijającej się oraz dbającej o swoich Klientów firmy. Sprawdź wszystkie możliwości naszego systemu!

COMVERGA Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Wita Stwosza 28A, 02-661 Warszawa, mazowieckie
22 843-49-19
http://mprofi.pl
Gięcie blach Kutno

Firma od wielu lat działa w branży stalowych konstrukcji spawanych. Jej oferta obejmuje m.in. taką usługę jak gięcie blach na terenie miasta Kutno. Do tego procesu używa się maszyn z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, co gwarantuje idealne wyprofilowanie kształtowników bez zmian właściwości danego materiału.

DiMa Sp. z o. o.
Dane teleadresowe:
Dobrzelińska 12, 99-320 Żychlin, łódzkie
60 900-50-60
http://dima.pl
Płaskie rury wentylacyjne

Charakteryzują się niewielkim rozmiarem, dzięki czemu można je stosować w domowych lub biurowych miejscach, gdzie ciężko przeprowadzić instalacje. Płaskie rury wentylacyjne wykonane są z PCV, dzięki czemu łatwo się dopasowują. Firma zajmuje się doborem, dostawą, montażem oraz obsługą zainstalowanych systemów.

Mk-Went Sp. z o.o. Sp. k.
Dane teleadresowe:
Trakt Lubelski 195, 04-667 Warszawa, mazowieckie
53 517-54-44
http://www.vents24.pl
Inwentaryzatory

Zajmujemy się dostarczaniem zaawansowanych technologicznie urządzeń ułatwiających codzienną pracę w sklepach i innych punktach sprzedaży. W naszym sklepie internetowym można znaleźć m.in. przydatne inwentaryzatory. Te kolektory danych posiadają wbudowany laserowy czytnik kodów kreskowych i łączą się z komputerem PC.

Compak
Dane teleadresowe:
1 Maja 3, 84-300 Lębork, pomorskie
59 862-08-59
http://www.compak.com.pl
Produkty elektrotechniczne

Asortyment przygotowany przez przedsiębiorstwo Niedax obejmuje różnorodne produkty elektrotechniczne stworzone z myślą o nawet najbardziej wymagających warunkach. Firma poleca między innymi ograniczniki przepięć typu 2, które stanowią niezbędny element w wielu różnorodnych instalacjach. Zapraszamy na stronę naszej grupy Niedax Polska!

siłowniki hydrauliczne

Nasza firma Wropol zajmuje się produkcją oraz dystrybucją najwyższej jakości urządzeń, takich jak siłowniki hydrauliczne. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn, technologii oraz najlepszych materiałów, jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom najlepsze rozwiązania, dostępne przy tym w atrakcyjnych cenach.

WROPOL ENGINEERING Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Wróblowicka 3, 55-330 Lutynia, dolnośląskie
60 708-61-11
http://www.wropol.pl
Drukarki fiskalne Poznań

Proponujemy Państwu dobrej klasy drukarki fiskalne. Tego typu sprzęt nie tylko tworzy paragon dla klienta, który jest dla niego podstawą do reklamowania zakupionego produktu, lecz również zapisuje dane o dziennej, tygodniowej i miesięcznej sprzedaży w punkcie handlowym. Oferta naszej firmy z Poznania jest skierowana zarówno do małych osiedlowych sklepików, jak i też wielkopowierzchniowych marketów. Zapraszamy!

SET Maciej Rosik
Dane teleadresowe:
Przelot 10, 60-408 Poznań, wielkopolskie
61 826-84-05
http://www.kasyiprogramy.pl
Aktówki skórzane

Jesteś urzędnikiem lub prawnikiem i każdego dnia musisz nosić do pracy wiele dokumentów? Jeśli chcesz dobrze je uporządkować, a przy tym wyglądać stylowo, to obejrzyj aktówki skórzane na naszej stronie i wybierz coś dla siebie. Mamy produkty w kolorze czarnym do noszenia w ręce lub do zawieszenia przez ramię.

Maszyny do szycia sklep internetowy

Nasza oferta zawiera wszelkiego rodzaju urządzenia krawieckie i prasowalnicze oraz inne mniejsze akcesoria. Maszyny do szycia w naszym sklepie internetowym zostały podzielone na dwie główne kategorie: domowe i przemysłowe. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z krawiectwem, sprzedajemy również modele używane w bardziej przystępnych cenach.

Maszyny do Szycia "COSER"
Dane teleadresowe:
Białostocka 6, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
50 255-81-02
http://maszynydlaciebie.pl
Poleasingowy MacBook

Wszystkie nasze urządzenia przechodzą przez wieloetapowe kontrole zanim trafią do ponownej sprzedaży. Sprawdzamy wówczas stan baterii oraz sprawność każdego z podzespołów. Poleasingowy MacBook lub inny laptop to świetna okazja do nabycia wysokiej jakości sprzętu w atrakcyjnej cenie. Jest to zazwyczaj firmowy sprzęt.

Dalian Trading Jarosław Gacki
Dane teleadresowe:
Garncarska 5, 70-377 Szczecin, zachodniopomorskie
78 350-96-09
http://daliantrading.com.pl
2012 - www.home24h.pl.