Ciekawe informacje online

Znajdź coś dla siebie!

handlowanie

Sprzedaż rusztowań

Przedmiotem naszej oferty jest sprzedaż rusztowań. Wykonujemy je z nastawieniem na satysfakcję klienta i zapewnienie mu bezpiecznych i wytrzymałych konstrukcji. Zatrudniamy fachowców wykonujących powierzone im zadania z pełnym zaangażowaniem. Zgłoś się do nas i przekonaj, że w dziedzinie sprzedaży rusztowań nie mamy sobie równych.

PHU SIGMA Joanna Nowak
Dane teleadresowe:
Armii Krajowej 6/3, 98-200 Sieradz, łódzkie
22 392-74-73
http://sigma-bud.pl
kamery przemysłowe

Nowoczesne i skuteczne kamery przemysłowe - Poznań. Jeżeli zależy Ci na skutecznej ochronie swojego obiektu, nasza propozycja bez wątpienia spotka się z Twoim zainteresowaniem. W naszej firmie czekają na Ciebie wysoko jakościowe urządzenia, które zaskoczą Cię swoim wydajnym działaniem. Wybierz najlepszy monitoring w Poznaniu - skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty.

Guardt System
Dane teleadresowe:
Hetmańska 20, 60-253 Poznań, wielkopolskie
61 866-46-54
http://www.guardtsystem.pl
Nakrętki kulowe

Jeśli wykorzystywane przez Ciebie maszyny przemysłowe posiadają mechanizm śrubowo-toczny, to przydadzą Ci się nakrętki kulowe, które umożliwiają zmianę ruchu. Oferowane przez nas śruby charakteryzują się wysoką sprawnością, pracą rewersyjną, a także brakiem luzu osiowego. Ich działanie jest bezusterkowe podczas standardowego czasu pracy.

ABcnc
Dane teleadresowe:
Wschodnia 6A, 59-940 Węgliniec, dolnośląskie
75 771-20-19
http://www.abcnc.pl
Poliuretan

Poliuretany są niezwykle wygodne, ponieważ mogą zostać zamontowane mechaniczne, np. poprzez przykręcenia albo przynitowanie. Można je też przykleić, ale klejenie płyt zależy od wielu czynników, dlatego warto wypytać się naszej obsługi jaki dobrać do nich klej i jak przygotować powierzchnie do klejenia.

Inbras Sarbinowscy SP.J.
Dane teleadresowe:
Transportowca 13, 88-100 Inowrocław, kujawsko-pomorskie
52 524-00-41
http://www.inbras.com.pl
Utylizacja elektrośmieci

Zużyty sprzęt, taki jak np. telewizor, lodówka, czy pralka, nie powinien zostać wyrzucony na zwykły śmietnik. To są właśnie elektrośmieci! Nie jest to jedynie norma moralna, dyktowana troską o środowisko naturalne, ale od jakiegoś czasu jest to również zakaz egzekwowany przez prawo. Odbiór i utylizacja elektrośmieci to jedna ze specjalności naszego przedsiębiorstwa.

EP Reco Piotr Cabak Zbigniew Kalinowski sp.j.
Dane teleadresowe:
Sadka 4, 30-690 Kraków, małopolskie
50 266-21-32
http://epreco.pl
zbiorniki betonowe

W naszych pojemnikach w pełni bezpieczny sposób zmagazynujesz płyny opadowe. Zbiorniki betonowe na wodę deszczową firmy Oksydan mogą pomieścić nawet wiele litrów, bez obniżenia jakości. Zgromadzony płyn można później wykorzystać na wiele sposobów, między innymi do podlewania ogrodów, mycia pojazdów czy zasilania spłuczek oraz pralek.

OKSYDAN Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Łużycka 16, 44-100 Gliwice, śląskie
73 097-75-35
http://oksydan.pl
linie pakujące

Proponujemy Państwu urządzenia, które mogą pracować samodzielne lub - po połączeniu - tworzące linie pakujące. Dostosowane są do wiązania towarów w systemie poziomym lub pionowym. Dodatkowo posiadają możliwość opasywania ładunków w trybie modeli ramowych. Maszyny zabezpieczają Państwa towar taśmami o szerokości od 5 mm do nawet 16 mm.

TRANSACO sp. z o. o. sp. k.
Dane teleadresowe:
Gen. Wł. Andersa 6E, 58-200 Dzierżoniów, dolnośląskie
74 833-50-01
http://www.transaco.pl
Urządzenia laboratoryjne Warszawa

Firma sprzedaje sprzęt laboratoryjny i odczynniki. Przedsiębiorstwo współpracuje z renomowanymi firmami, które dostarczają wysokiej jakości sprzęt laboratoryjny, analizatory i odczynniki laboratoryjne. W ofercie firmy znajdują się urządzenia laboratoryjne Anitepo. Sprzęt laboratoryjny tej firmy jest najczęściej używany w przemyśle medycznym, przez naukowców oraz w laboratoriach przemysłowych.

ANITEPO Sp. z o.o
Dane teleadresowe:
Brzoskwiniowa 19, 04-782 Warszawa, mazowieckie
22 615-59-05
http://www.anitepo.pl
Serwis terminali płatniczych

Hypercom, VeriFone, Bull, Dionica, Sagem czy Spectra - to tylko część producentów, których urządzeń podejmujemy się napraw. Prowadzimy profesjonalny serwis terminali POS, który może dotyczyć m.in. instalacji i parametryzacji urządzeń, szkolenia pracowników z ich obsługi czy skutecznych i szybkich napraw usterek.

PaverNet Paweł Raczkowski
Dane teleadresowe:
Wojska Polskiego 48C/10, 88-100 Inowrocław, kujawsko-pomorskie
50 417-88-69
http://www.pavernet.pl
Producent dozowników

Jako producent dozowników szczególnie polecamy nasze produkty - jesteśmy w stanie zapewnić Państwa, że są one najwyższej jakości i posiadają szczelne zamknięcia. Ponadto wygoda ich użytkowania sprawia, że chce się w nich przechowywać wszystkie posiadane kosmetyki! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych produktów - butelek, pojemników i wielu innych.

Bech Packaging Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Kolejowa 56, 64-300 Nowy Tomyśl, wielkopolskie
61 442-26-72
http://bechpackaging.pl
Kurs pierwszej pomocy online

Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat i zajmuje się przeprowadzaniem różnego rodzaju szkoleń. Oferujemy między innymi kurs pierwszej pomocy online, który jest dostępny zarówno w wariancie podstawowym, jak i rozszerzonym. Istnieje możliwość prowadzenia przez nas zajęć w języku angielskim.

Internetowe Centrum Edukacji BHP i PPOŻ
Dane teleadresowe:
Domaniewska 47/10, 02-672 Warszawa, mazowieckie
60 240-49-93
http://icebhp.pl
Złocenie galwaniczne

Od lat specjalizujemy się w obróbce metali. Oferujemy usługi, które zapewnią większą trwałość waszym wyrobom metalowym. Jednym z procesów, które konserwują, a także nadają większego blasku powierzchniom metalowym jest złocenie galwaniczne. Podnosi ono również odporność na ścieranie, a także na czynniki atmosferyczne.

Elbit Spółka Jawna
Dane teleadresowe:
3-go kwietnia 21, 41-253 Czeladź, śląskie
32 764-23-87
http://www.elbit.info.pl
producent pojemników

Interesują cię skrzynki warsztatowe, magazynowe, skrzynki wędkarskie lub pojemniki magazynowe? Zajrzyj do nas - producenta pojemników. Odwiedź stronę https://www.q-box.pl/ jeśli interesują Ciebie konkretne skrzynki narzędziowe i znajdź ich model dla siebie. Zapraszamy do nas Q-box i kontaktu z naszą firmą!

Q-BOX Sebastian Filip
Dane teleadresowe:
Wyszyńskiego 33, 94-047 Łódź, łódzkie
50 538-56-38
http://www.q-box.pl
Czyszczenie lasera PS2

Koniecznym krokiem, który pozwoli przedłużyć żywotność konsoli do gier, jest regularne i dokładne czyszczenie lasera PS2. Część prac mogą wykonać osoby bez specjalnych uprawnień, jak np. odkurzenie wlotów powietrza do konsoli oraz zadbanie, żeby nie stała ona na powierzchniach syntetycznych lub obok kaloryfera. Bardziej zaawansowane działania jak prace przy radiatorze lub wymiana pasty termoprzewodzącej zalecamy zostawić fachowcom.

Next Gen
Dane teleadresowe:
Gospodarcza 24 lok. 1, 32-600 Oświęcim, małopolskie
50 428-24-64
http://www.serwiskonsol.com
Gięcie blach Kutno

Firma od wielu lat działa w branży stalowych konstrukcji spawanych. Jej oferta obejmuje m.in. taką usługę jak gięcie blach na terenie miasta Kutno. Do tego procesu używa się maszyn z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, co gwarantuje idealne wyprofilowanie kształtowników bez zmian właściwości danego materiału.

DiMa Sp. z o. o.
Dane teleadresowe:
Dobrzelińska 12, 99-320 Żychlin, łódzkie
60 900-50-60
http://dima.pl
Płaskie rury wentylacyjne

Charakteryzują się niewielkim rozmiarem, dzięki czemu można je stosować w domowych lub biurowych miejscach, gdzie ciężko przeprowadzić instalacje. Płaskie rury wentylacyjne wykonane są z PCV, dzięki czemu łatwo się dopasowują. Firma zajmuje się doborem, dostawą, montażem oraz obsługą zainstalowanych systemów.

Mk-Went Sp. z o.o. Sp. k.
Dane teleadresowe:
Trakt Lubelski 195, 04-667 Warszawa, mazowieckie
53 517-54-44
http://www.vents24.pl
siłowniki hydrauliczne

Nasza firma Wropol zajmuje się produkcją oraz dystrybucją najwyższej jakości urządzeń, takich jak siłowniki hydrauliczne. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn, technologii oraz najlepszych materiałów, jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom najlepsze rozwiązania, dostępne przy tym w atrakcyjnych cenach.

WROPOL ENGINEERING Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Wróblowicka 3, 55-330 Lutynia, dolnośląskie
60 708-61-11
http://www.wropol.pl
Odlewy żeliwne

Nasza firma wykonuje odlewy żeliwne w dowolnych kształtach. Nasza odlewnia żeliwa dostosowuje ofertę do indywidualnych wymagań klientów. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co zapewnią im wyjątkową trwałość i wytrzymałość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej.

PGO S.A.
Dane teleadresowe:
Tysiąclecia 101, 40-875 Katowice, śląskie
32 832-18-00
http://pgosa.pl
Akcesoria telefoniczne sklep internetowy

Wyposaż się w niezawodny case z baterią na swój telefon! Posiadamy etui do wielu modelów w tym Iphone czy Samsung. Powerbank umocowany z tyłu obudowy pozwala na wygodne, indukcyjne ładowanie smartfona. Sprawdź sam jakie to wygodne. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego po bumpery z ładowaniem w najlepszej cenie!

Bump Insero Nova sp. z o.o. sp.k
Dane teleadresowe:
Henryka Sienkiewicza 78A, 25-501 Kielce, świętokrzyskie
41 300-56-58
http://bumpshop.eu
elementy automatyki przemysłowej

W naszym asortymencie znajdą Państwo duży wybór najlepszych części dla sektora automatyki. Wszystkie elementy automatyki przemysłowej z tej serii to niezawodne urządzenia, wśród których znajdą Państwo produkt spełniający wszystkie wymagane parametry. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

NO-EL Sp. J. Ryszard Nowak, Barbara Musiałek
Dane teleadresowe:
Al. Roździeńskiego 188 B, 40-203 Katowice, śląskie
32 203-91-34
http://no-el.pl
Voltronic Power

Oferujemy hybrydowe inwertery, które służą do optymalizacji wykorzystania energii na własny użytek - dysponujemy urządzeniami o mocy 10kW i 15 kW. Voltronic Power to także systemy monitorowania, które zapewniają analizę danych oraz informują o awariach i usterkach, a dodatkowo pozwalają na zdalne sterowanie.

ASAT Spółka z o.o.
Dane teleadresowe:
Staropogońska 9, 41-253 Czeladź, śląskie
32 265-41-11
http://sklep.asat.pl
Kabel gopro

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego internetowego sklepu, który prowadzi sprzedaż kamer i akcesoriów GoPro. W naszym asortymencie znajdują się między innymi akcesoria GoPro, pozwalające na dodatkowe wyposażenie nowoczesnych kamer do sportów ekstremalnych. Prezentujemy kable, powerbanki, akumulatory i baterie do kamer.

GoHD.pl
Dane teleadresowe:
Puszkina 38A/E, 62-030 Luboń, wielkopolskie
61 670-09-70
http://gohd.pl
Systemy kolejkowe

Wiem doskonale, że właśnie takie rozwiązanie, jak system kolejkowania rozwiązują wiele problemów i co najważniejsze - oszczędzają naprawdę dużo czasu mieszkańcom danej miejscowości, czy miasta, jak również ułatwiają życie turystom - nie tylko zagranicznym! Dobra organizacja kolejki to podstawa! Nasza firma oferuje systemy kolejkowe pozwalające zwiększyć jakość obsługi Twoich klientów! Wejdź, zobacz i skorzystaj z naszej oferty na profesjonalną obsługę klienta już dziś!

PROMEDIO Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Ryżowa 49, 02-495 Warszawa, mazowieckie
78 922-71-28
http://qcloud.pl
Skuter elektryczny

Chcesz przemieszczać się szybko po mieście, ale stawiasz na rozwiązania ekologiczne? Wybierz dostępne w naszej ofercie skutery elektryczne. Jest to tanie i przyjazne dla środowisko rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł bez problemu dojechać w każde miejsce. Zapraszamy do odwiedzin sklepu i zakupów.

Ferguson sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Dworska 1, 61-619 Poznań, wielkopolskie
50 866-14-33
http://sklep.ferguson.pl
2012 - www.home24h.pl.