Ciekawe informacje online

Znajdź coś dla siebie!

reklama i gadżety

Torby bawełniane

Torby bawełniane, które znajdują się w naszej ofercie to najlepsza propozycja dla firm, które chcą zaznaczyć swój proekologiczny wizerunek. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były nie tylko wykonane z naturalnych materiałów, ale również prezentowały się efektownie i estetycznie. Serdecznie zapraszamy.

MULTIMA
Dane teleadresowe:
Boya-Żeleńskiego 23, 35-105 Rzeszów, podkarpackie
17 863-36-54
http://www.bagpack.pl
Gadżety ekologiczne

Oferujemy Państwu niezwykłe gadżety ekologiczne idealne do produkcji własnej. Nie mając ogródka możecie na parapecie wyhodować samodzielnie niezwykłą fasolę lub drzewko. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami. Oferujemy ogrom niezwykłych pomysłów, które mogą się stać dla Was inspiracją do bardziej ekologicznego działania.

Ekogratis.pl Przemysław Lipka
Dane teleadresowe:
Portowa 16, 44-100 Gliwice, śląskie
32 308-01-01
http://ekogratis.pl
Ulotki Poznań

Dobra strategia marketingowa może zdziałać cuda. Każda firma szuka odpowiedniego pomysłu na dobrą reklamę. Jedną z wielu dostępnych możliwości są ulotki. Poznań ma wiele firm poligraficznych obsługujących zapotrzebowanie na tego typu reklamę. Rozdawanie ulotek pozwala trafić do potencjalnych klientów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Hopson.

Hopson
Dane teleadresowe:
Strzeszyńska 30, 60-479 Poznań, wielkopolskie
61 842-96-32
http://www.hopson.pl
Grawerowanie mechaniczne

Jednym z fundamentów naszej pracy jest grawerowanie mechaniczne. Usługę tę świadczymy od początku istnienia naszego przedsiębiorstwa. W tym czasie rozbudowaliśmy nasz park maszynowy, dzięki czemu obecnie możemy wykonać nasza pracę niemal na każdym materiale. Jeśli nie jesteś pewien, czy uda nam się wykonać dla Ciebie zadanie, zadzwoń! Sprawdzimy to!

Centrum Agencja Promocyjno - Reklamowa Wojciech Stanisławski, Barbara Stanisławska s.c.
Dane teleadresowe:
1905 Roku 21, 26-600 Radom, mazowieckie
48 363-39-02
http://www.aprcentrum.com.pl
Drukarnia cyfrowa Wrocław

Terminowe realizacje, pełen profesjonalizm i elastyczne podejście do klienta - nasza wrocławska drukarnia cyfrowa oferuje usługi poligraficzne, z których skorzystać mogą zarówno partnerzy biznesowi oraz klienci indywidualni. Specjalizujemy się w druku wielkoformatowym, posiadamy także nowoczesne maszyny ksero. W pracy korzystamy z marek takich jak Konica Minolta czy Canon.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „WRODRUK”
Dane teleadresowe:
Zachodnia 20/1P, 53-644 Wrocław, dolnośląskie
50 499-35-91
http://wrodruk.pl
Drukowanie etykiet

Specjalnością naszej firmy jest drukowanie etykiet. Już od wielu lat oferujemy Państwu taką usługę, dzięki czemu zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie. Na profesjonalne drukowanie etykiet wpływa wiele czynników - zapraszamy Państwa serdecznie na stronę www opisującą nasz druk. To właśnie tam uda się Państwu znaleźć szczegółowe informacje o etykietach.

PPU „COMEX” Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Graniczna 21, 54-516 Wrocław, dolnośląskie
71 373-75-79
http://www.comex.net.pl
Pudełka ozdobne

Jeśli pragną Państwo zwiększyć sprzedaż swoich wyrobów np. jubilerskich, to zachęcamy, by pakować je w atrakcyjne pudełka ozdobne. Szeroką ofertę przeróżnych takich opakowań proponuje nasza firma, która specjalizuje się w sprzedaży hurtowej opakowań ozdobnych, w tym ekskluzywnych pudełek na prezenty.

PROMIS Opakowania
Dane teleadresowe:
Wspólna 23, 86-014 Sicienko, kujawsko-pomorskie
52 551-96-45
http://www.promis.com.pl
Litery 3D podświetlane

Od wielu lat zbieramy doświadczenie projektując i produkując elementy reklamowe na obiekty handlowe i użytku publicznego. Dużą popularnością cieszą się litery przestrzenne 3D, które wykorzystywane są najczęściej do oznaczenia recepcji hotelowej, wystaw sklepowych itp. Oznaczenia wykonywane są przy użyciu nowoczesnej metody, z solidnego tworzywa. Najczęściej wykorzystywana do nich jest technologia LED.

Montownia Reklamy
Dane teleadresowe:
Konwaliowa 24, 03-194 Warszawa, mazowieckie
60 612-61-59
http://www.montowniareklamy.com.pl
Szyldy reklamowe Białystok

Od wielu lat zajmujemy się realizacją wyjątkowych oraz nieszablonowych projektów z zakresu działań marketingowych. NeoBrand to producent rozwiązań zwiększających widoczność każdej marki, co również poprawia sprzedaż jej towarów. W ofercie znajdują się między innymi szyldy reklamowe, które tworzą silną identyfikację wizualną.

NeoBrand
Dane teleadresowe:
Komunalna 5, 15-197 Białystok, podlaskie
85 674-93-21
http://neobrand.pl
2012 - www.home24h.pl.