Ciekawe informacje online

Znajdź coś dla siebie!

salony urody i lekarze

Dentysta

Nasz gabinet znajduje się niedaleko centrum Poznania. Staramy się podchodzić do każdej wizyty indywidualnie i kompleksowo. Każdy nasz dentysta planuje każdy etap leczenia stomatologicznego. Naszym najważniejszym celem jest oferowanie najwyższej jakości usług w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem, dostępnym na stronie internetowej naszego gabinetu.

Dentopolis
Dane teleadresowe:
ul. Morawskiego 2D, 60-239 Poznań, woj. Wielkopolskie
50 319-03-37
http://www.dentopolis-poznan.pl
Ortopeda Szczecin

Profesjonalna artroskopia kolana oraz zabiegi i badania ortopedyczne wykonuje właśnie nasza klinika. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. U nas wykonasz prześwietlenie olana oraz inne badania ortopedyczne. Przyjazna atmosfera i mili lekarze czekają na Ciebie w naszej placówce. Polecany ortopeda w Szczecinie przyjmuje pod adresem http://www.domlekarski.pl/.

Centrum Medyczne Dom Lekarski S.A.
Dane teleadresowe:
Rydla 37, 70-783 Szczecin, zachodniopomorskie
91 464-50-36
http://domlekarski.pl
Implanty Gdynia

Gdzie można wykonać dobrze implanty? Gdynia to miejsce, w którym znajduje się nasza placówka, zapewniająca najwyższy standard usług dentystycznych. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych sprzętów dentystycznych i materiałów stomatologicznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Gabinety Stomatologiczne Dentus
Dane teleadresowe:
10 lutego 11, 81-366 Gdynia, pomorskie
58 783-02-00
http://www.dentus.gda.pl
Gabinet stomatologiczny Bydgoszcz

Przedstawiamy Państwu gabinet stomatologiczny Mełeccy Dent, w którym do państwa dyspozycji pozostają wykwalifikowani dentyści. To osoby o dużym doświadczeniu oraz odpowiednich kwalifikacjach. Realizują oni leczenie w różnego rodzaju dziedzinach. zapraszamy do Bydgoszczy, gdzie zlokalizowany jest nasz gabinet.

Gabinet Stomatologiczny MałeccyDent
Dane teleadresowe:
Szubińska 57, 86-005 Białe Błota, kujawsko-pomorskie
66 211-80-80
http://www.maleccydent.pl
www.urolog-wroclaw.pl/index2.php

W gabinecie urologicznym we Wrocławiu przyjmuje doświadczony androlog - Krzysztof Żychowicz. Zdobył doświadczenie w czasie prowadzenie wieloletniej praktyki medycznej, a także uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Wykonuje badania diagnostyczne oraz przeprowadza zabiegi. Zachęcamy do kontaktu.

Gabinet Urologiczny Krzysztof Żychowicz
Dane teleadresowe:
ul. Żelazna 34, 53-428 Wrocław, woj. dolnośląskie
60 263-86-14
http://www.urolog-wroclaw.pl
Produkty bezglutenowe

Jesteś uczulony na gluten? Jeżeli tak, powinieneś z wielką starannością dobierać produkty, które spożywasz. Na szczęście istnieją miejsca, w których możesz nabyć produkty bezglutenowe. Takim miejscem jest właśnie nasz sklep, w którym polecamy m.in. szeroki wybór rodzajów makaronów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie biozywczy.pl oraz do kontaktu.

Eko Skrzyneczka
Dane teleadresowe:
Kanta 17A, 10-691 Olsztyn, warmińsko-mazurskie
79 451-55-18
http://www.ekoskrzyneczka.pl
Sklep bezglutenowy

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, który prowadzi sprzedaż zdrowej, niskokalorycznej żywności, pozbawionej tuczących składników. Proponujemy szeroki wybór produktów bezglutenowych, które są podstawą między innymi diety bez tego składnika. Posiadamy mleko sojowe, babeczki, ciasteczka i wiele innych.

Sklep Biogo
Dane teleadresowe:
Szewska 18, 50-139 Wrocław, dolnośląskie
88 080-01-11
http://biogo.pl
Medycyna pracy Warszawa

W naszej warszawskiej przychodni medycznej możesz skorzystać między innymi z porady dermatologa, internisty oraz urologa. Dla osób chcących przeprowadzić wstępne lub kontrolne badania do pracy, dostępna jest również medycyna pracy. W ramach jej działania, pacjent może także podbić książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Spółka lekarska
Dane teleadresowe:
Grzybowska 16/22, 00-132 Warszawa, mazowieckie
22 620-80-35
http://www.spolka-lekarska.pl
Rehabilitacja dzieci

Jedną z naszych specjalności jest profesjonalna rehabilitacja dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym, zespołem Downa, autyzmem. Rehabilitacja najmłodszych to proces wymagający niezwykłej ostrożności, zaangażowania, profesjonalnej wiedzy, cierpliwości i ogromnych, niewyczerpanych wręcz pokładów dobrej wiary i pozytywnej energii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i sprawdzenia, czy będziemy w stanie pomóc również Państwu.

FinMed Centrum Rehabilitacji
Dane teleadresowe:
Narutowicza 13e, 70-240 Szczecin, zachodniopomorskie
79 312-11-21
http://finmed.com.pl
Psychiatra dziecięcy Poznań

W poznańskiej placówce medycznej pomoc najmłodszym świadczy m.in. psychiatra dziecięcy. Usługi skierowane są do osób z różnego rodzaju trudnościami, a także zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi oraz psychosomatycznymi. Pacjentami psychologa są również najmłodsi, którzy byli ofiarami przemocy domowej i nie tylko.

Medicor Gabinety Lekarskie
Dane teleadresowe:
ul. Powstańców Wielkopolskich 4, 61-895 Poznań, woj. wielkopolskie
61 855-28-33
http://medicor-poznan.pl
Radiowizjografia RVG Warszawa

Wykonasz u nas m.in. prześwietlenie zęba, które pomoże ustalić przyczynę jego bólu lub ocenić stan uzębienia przed leczeniem ortodontycznym lub protetycznym. Radiowizjografia RVG może zostać wykonana w naszym gabinecie w Warszawie, gdzie wykonujemy trzy rodzaje tego zabiegu: cefalometryczne, pantomograficzne oraz punktowe.

Medykus Przychodnia Stomatologiczna
Dane teleadresowe:
Pl. Wojska Polskiego 114, 05-075 Warszawa, mazowieckie
50 123-94-55
http://www.medykus.eu
producent mebli laboratoryjnych

Firma Polflex to producent mebli laboratoryjnych, pozwalających na optymalne zaaranżowanie praktycznie każdej przestrzeni badawczej. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo między innymi stoły przyścienne, kątowe, narożne, wyspowe z nadstawką, antywibracyjne i przystosowane pod aparaturę. Posiadamy poza tym nowoczesne stanowiska do mycia, szafy i szafki oraz dygestoria umożliwiające pracę z niebezpiecznymi, toksycznymi substancjami. Zapraszamy.

POLFLEX sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Św. Józefa 44a, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
56 654-45-25
http://polflex.pl
2012 - www.home24h.pl.