Ciekawe informacje online

Znajdź coś dla siebie!

salony urody i lekarze

Dentysta

Nasz gabinet znajduje się niedaleko centrum Poznania. Staramy się podchodzić do każdej wizyty indywidualnie i kompleksowo. Każdy nasz dentysta planuje każdy etap leczenia stomatologicznego. Naszym najważniejszym celem jest oferowanie najwyższej jakości usług w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem, dostępnym na stronie internetowej naszego gabinetu.

Dentopolis
Dane teleadresowe:
ul. Morawskiego 2D, 60-239 Poznań, woj. Wielkopolskie
50 319-03-37
http://www.dentopolis-poznan.pl
Ortopeda Szczecin

Profesjonalna artroskopia kolana oraz zabiegi i badania ortopedyczne wykonuje właśnie nasza klinika. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. U nas wykonasz prześwietlenie olana oraz inne badania ortopedyczne. Przyjazna atmosfera i mili lekarze czekają na Ciebie w naszej placówce. Polecany ortopeda w Szczecinie przyjmuje pod adresem http://www.domlekarski.pl/.

Centrum Medyczne Dom Lekarski S.A.
Dane teleadresowe:
Rydla 37, 70-783 Szczecin, zachodniopomorskie
91 464-50-36
http://domlekarski.pl
Implanty Gdynia

Gdzie można wykonać dobrze implanty? Gdynia to miejsce, w którym znajduje się nasza placówka, zapewniająca najwyższy standard usług dentystycznych. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych sprzętów dentystycznych i materiałów stomatologicznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Gabinet Stomatologiczny Dentus
Dane teleadresowe:
ul. 10 lutego 11, 81-366 Gdynia, woj. Pomorskie
58 733-03-00
http://www.dentus.gda.pl
Gabinet stomatologiczny Bydgoszcz

Przedstawiamy Państwu gabinet stomatologiczny Mełeccy Dent, w którym do państwa dyspozycji pozostają wykwalifikowani dentyści. To osoby o dużym doświadczeniu oraz odpowiednich kwalifikacjach. Realizują oni leczenie w różnego rodzaju dziedzinach. zapraszamy do Bydgoszczy, gdzie zlokalizowany jest nasz gabinet.

Gabinet Stomatologiczny MałeccyDent
Dane teleadresowe:
Szubińska 57, 86-005 Białe Błota, kujawsko-pomorskie
66 211-80-80
http://www.maleccydent.pl
www.urolog-wroclaw.pl/index2.php

W gabinecie urologicznym we Wrocławiu przyjmuje doświadczony androlog - Krzysztof Żychowicz. Zdobył doświadczenie w czasie prowadzenie wieloletniej praktyki medycznej, a także uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Wykonuje badania diagnostyczne oraz przeprowadza zabiegi. Zachęcamy do kontaktu.

Gabinet Urologiczny Krzysztof Żychowicz
Dane teleadresowe:
ul. Żelazna 34, 53-428 Wrocław, woj. dolnośląskie
60 263-86-14
http://www.urolog-wroclaw.pl
Medicor Gabinety Lekarskie

W ramach naszych usług, proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania dla wszystkich pacjentów! Nasz lekarz internista, świadczący swoje usługi w Poznaniu, z pewnością odpowie na Twoje potrzeby oraz wymagania. Zapraszamy zatem do skorzystania z naszych usług już dzisiaj. Czekamy właśnie na Ciebie z najlepszymi rozwiązaniami!

Medicor Gabinety Lekarskie
Dane teleadresowe:
Powstańców Wielkopolskich 4, 61-895 Poznań, wielkopolskie
61 855-28-33
http://medicor-poznan.pl
2012 - www.home24h.pl.