Ciekawe informacje online

Znajdź coś dla siebie!

imprezy

Imprezy firmowe Poznań

W naszym wyjątkowym obiekcie organizujemy jedyne w swoim rodzaju imprezy firmowe. Poznań to miasto, w którym nas Państwo znajdą. Tylko u nas mają Państwo szansę na spędzenie imprezy firmowej w Poznaniu w niebanalny sposób - wspólnie gotując, a także spożywając niezwykle smaczne posiłki. Zapraszamy serdecznie!

Republika Słoneczna
Dane teleadresowe:
ul. Słoneczna 19a, 60-286 Poznań, woj. wielkopolskie
61 834-30-96
http://republikasloneczna.pl
Zespół muzyczny Lublin

Bardzo ważnym elementem podczas organizacji różnego rodzaju uroczystości jest zespół muzyczny. Lublin to miasto, w którym często realizujemy nasze zlecenia, jednak jesteśmy otwarci na szerzenie naszej oferty na całym terenie Polski. Zespół muzyczny w Lublinie to idealne rozwiązanie zarówno na spotkania rodzinne, jak i bale czy wesele. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zespół muzyczny Mayday
Dane teleadresowe:
ul. ul. Paderewskiego 4/150 , 20-860 Lublin , woj. Lubelskie
81 503-24-84
http://mayday.com.pl
Team building

Naszą ofertę kierujemy do osób, które chcą przeżyć niesamowite chwile podczas imprezy integracyjnej! Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba, jednak imprezy integracyjne organizujemy w różnych zakątkach kraju. Gwarantujemy świetną zabawę, skuteczną integrację i niesamowite wspomnienia! Profesjonalnie zorganizowany event typu team building pozwoli na podniesienie morali drużyny i lepsze efekty pracy!

Expedition
Dane teleadresowe:
Nowolipki 2a, 00-160 Warszawa, mazowieckie
50 616-15-90
http://imprezy-expn.pl
Dmuchańce

Różnego rodzaju imprezy masowe, takie jak festyny czy pikniki, często wzbogacane są atrakcyjnym sprzętem rekreacyjnym, takim jak dmuchańce czy symulatory rodeo. Nasza firma wynajmuje najlepszej jakości cymbergaje, dmuchańce czy inne sprzęty, które doskonale sprawdzą się na każdej imprezie. Zapraszamy!

Kinderlandia
Dane teleadresowe:
Kozubszczyzna 40B, 21-030 Motycz, lubelskie
50 237-98-16
http://www.kinderlandia.info.pl
Bank Club

By zabawa była udana potrzebne jest dobre towarzystwo, świetna muzyka i atrakcyjnie zaaranżowany lokal. Na wszystko to możecie Państwo liczyć w Bank Club! Organizowane przez nas imprezy to okazja do wytańczenia się i odpoczynku od napiętej codzienności. Naszą siedzibę znajdziecie Państwo w Warszawie.

Bank Club
Dane teleadresowe:
Mazowiecka 14, 00-048 Warszawa, mazowieckie
22 468-85-10
http://bankclub.pl
prime-models.pl

Zapraszamy serdecznie do rozpoczęcia współpracy z profesjonalną firma Prime Models, za pośrednictwem której będą Państwo mogli zatrudnić najlepsze hostessy. Nasza siedziba znajduje się między innymi w Poznaniu i to właśnie tutaj firmy będą mogły skorzystać z naszych niepowtarzalnych usług. Zapraszamy na stronę internetową prime-models.pl

Models Prime
Dane teleadresowe:
Poznań, Poznań, wielkopolskie
61 624-86-55
http://prime-models.pl
Dmuchańce wrocław

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i wyboru doskonałych obiektów, dzięki którym Ty i Twoi goście będziecie się bawić wyśmienicie! Zajmujemy się profesjonalnym przygotowywaniem przyjęć oraz uroczystości okolicznościowych. Dysponujemy również ciekawymi artykułami rozrywkowymi. Wypożyczamy dmuchańce, zjeżdżalnie, suche baseny, kule wodne czy trampoliny.

Cool’e
Dane teleadresowe:
Lidzka 36/3, 51-348 Wroclaw, dolnośląskie
79 469-82-82
http://www.coole.com.pl
www.deluxevent.pl

Organizowane przez Deluxe Event z Warszawy imprezy integracyjne to sposób na stworzenie dla pracowników Państwa firmy niezapomnianego wyjazdu, o którym będą mówić przez najbliższe miesiące, a nawet lata. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć: śnieżne safari w Laponii, rejs po Karaibach, rafting po argentyńskim Iguazu i wiele innych. Polecamy.

DELUXE EVENT Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Krasnobrodzka 5, 03-214 Warszawa, mazowieckie
22 691-93-27
http://www.deluxevent.pl
2012 - www.home24h.pl.