Ciekawe informacje online

Znajdź coś dla siebie!

imprezy

Zespół muzyczny Lublin

Bardzo ważnym elementem podczas organizacji różnego rodzaju uroczystości jest zespół muzyczny. Lublin to miasto, w którym często realizujemy nasze zlecenia, jednak jesteśmy otwarci na szerzenie naszej oferty na całym terenie Polski. Zespół muzyczny w Lublinie to idealne rozwiązanie zarówno na spotkania rodzinne, jak i bale czy wesele. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zespół muzyczny Mayday
Dane teleadresowe:
ul. ul. Paderewskiego 4/150 , 20-860 Lublin , woj. Lubelskie
81 503-24-84
http://mayday.com.pl
Team building

Naszą ofertę kierujemy do osób, które chcą przeżyć niesamowite chwile podczas imprezy integracyjnej! Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba, jednak imprezy integracyjne organizujemy w różnych zakątkach kraju. Gwarantujemy świetną zabawę, skuteczną integrację i niesamowite wspomnienia! Profesjonalnie zorganizowany event typu team building pozwoli na podniesienie morali drużyny i lepsze efekty pracy!

Expedition
Dane teleadresowe:
Nowolipki 2a, 00-160 Warszawa, mazowieckie
50 616-15-90
http://imprezy-expn.pl
Bank Club

By zabawa była udana potrzebne jest dobre towarzystwo, świetna muzyka i atrakcyjnie zaaranżowany lokal. Na wszystko to możecie Państwo liczyć w Bank Club! Organizowane przez nas imprezy to okazja do wytańczenia się i odpoczynku od napiętej codzienności. Naszą siedzibę znajdziecie Państwo w Warszawie.

Bank Club
Dane teleadresowe:
Mazowiecka 14, 00-048 Warszawa, mazowieckie
22 468-85-10
http://bankclub.pl
www.deluxevent.pl

Organizowane przez Deluxe Event z Warszawy imprezy integracyjne to sposób na stworzenie dla pracowników Państwa firmy niezapomnianego wyjazdu, o którym będą mówić przez najbliższe miesiące, a nawet lata. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć: śnieżne safari w Laponii, rejs po Karaibach, rafting po argentyńskim Iguazu i wiele innych. Polecamy.

DELUXE EVENT Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Krasnobrodzka 5, 03-214 Warszawa, mazowieckie
22 691-93-27
http://www.deluxevent.pl
2012 - www.home24h.pl.