Ciekawe informacje online

Znajdź coś dla siebie!

ogrody

Aparatura Pomiarowa

Niezwykle wydajna i skuteczna aparatura pomiarowa - znajdziesz ją wyłącznie u nas. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, dla których liczy się zapewnianie klientom satysfakcjonujących rozwiązań. To daje nam pewność, że każdy, kto zdecyduje się na skorzystanie z naszej oferty, zyska najlepsze urządzenia pomiarowe na rynku. Zapraszamy do współpracy.

Metronic Systems Andrzej Kurdziel
Dane teleadresowe:
Wybickiego 7, 31-261 Kraków, małopolskie
12 632-89-06
http://www.metronic.com.pl
Usługi ogrodnicze Bydgoszcz

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty naszej firmy, która obejmuje kompleksowe usługi ogrodnicze. Bydgoszcz to miasto, w którym zajmujemy się między innymi: zakładaniem trawników, aranżacją ogrodów, przesadzaniem dużych drzew, sprzedaż drzew i krzewów, gospodarowanie zielenią i wiele innych. Polecamy usługi ogrodnicze w Bydgoszczy z naszą firmą.

Ogrody Markowe Marek Gollob
Dane teleadresowe:
Saperów 254, 85-542 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
50 717-37-77
http://www.ogrody-gollob.pl
Internetowy sklep ogrodniczy

Polecamy Wam internetowy sklep ogrodniczy, gdzie znajdziecie liczne funkcjonalne rozwiązania, jakie stosowane są w przydomowych terenach zielonych naszych klientów. Możecie u nas zakupić między innymi szklarnie czy systemy nawadniania, dzięki którym możliwe jest dbanie o właściwy wygląd i kondycję danej roślinności czy uprawianych w nich warzyw lub owoców.

Future Gardens
Dane teleadresowe:
Krupanka 83, 41-100 Siemianowice Śląskie, śląskie
32 201-05-63
http://www.futuregardens.pl
Nawadnianie ogrodów Łódź

Witamy w firmie Skalniak. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie projektowania i aranżacji zieleni. Dla naszych klientów przygotowujemy dokładne plany odpowiadające ich oczekiwaniom. Sami też zajmujemy się sprowadzaniem niezbędnych towarów, prosto od producentów, a więc w korzystnych cenach. Przeprowadzamy inwentaryzację roślin.

Skalniak
Dane teleadresowe:
Kryzysowa 18a, 91-867 Łódź, łódzkie
60 083-27-48
http://www.skalniak.com.pl
Usługi ogrodnicze Poznań

Naszą ogromną pasję, jaką jest dbanie o tereny zielone, przekuliśmy w zawód, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc Wam w aranżacji przestrzeni przydomowych. Specjalnością poznańskiej firmy Clematis jest projektowanie oraz zakładanie ogrodów, które tworzymy z myślą o potrzebach i oczekiwaniach ich Właścicieli.

Clematis
Dane teleadresowe:
Niezłomnych 17A, 62-031 Luboń/Poznań, wielkopolskie
61 810-40-60
http://clematisogrody.pl
Tarasy drewniane

Lubicie spędzać rodzinne chwile na świeżym powietrzu? Warto więc, abyście zainwestowali w nasze tarasy drewniane. Jest to estetyczna i bardzo wytrzymała konstrukcja, na której można ustawić stół i krzesła ogrodowe, bez obawy, że zniszczy się wypielęgnowany trawnik. Szczegółowy opis naszej oferty znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej - zapraszamy do podjęcia z nami współpracy.

API
Dane teleadresowe:
Warszawska 30, 05-805 Otrębusy, mazowieckie
22 758-95-21
http://www.apibaseny.pl
Skuteczne nawadnianie

Przedstawiamy Państwu niezwykle skuteczne nawadnianie za pomocą rozwiązań oferowanych przez naszą firmę. Bonita ma swoją siedzibę w Poznaniu. Zapraszamy tutaj każdego, kto pragnie uczynić ze na swojej działce piękny teren zielony. W asortymencie posiadamy trawę z rolki, oczka wodne, czy też maszyny ogrodnicze.

BONITA sp.j.
Dane teleadresowe:
Stary Rynek 76, 61-772 Poznań, Wielkopolskie
61 853-18-02
http://www.sklepnawadnianie.pl
Automatyczny system nawadniania ogrodu

Jeżeli nie wiesz jak urządzić przydomową działkę, aby sprawiała domownikom wiele radości w spędzaniu wolnego czasu, zdecyduj się na wsparcie specjalistów od architektury krajobrazu. W pracowni Green Square projektujemy i instalujemy systemy nawadniania ogrodu działające na zasadzie sterowania elektronicznego.

Ochrona truskawki przed chorobami grzybowymi

Nawozy sadownicze pozwalają na uzupełnienie składników potrzebnych roślinie do rozwoju. Warto też stosować środki, które ochronią ją przed chorobami grzybowymi. Arysta LifeScience oferuje szeroki wybór produktów, dzięki którym ochrona truskawki będzie łatwa. Zapoznaj się z katalogiem i zadbaj o swoje owoce!

Arysta LifeScience Polska Sp z o. o.
Dane teleadresowe:
Przasnyska 6b, 01-756 Warszawa, mazowieckie
22 866-41-80
http://www.arysta.pl
http://www.ogrodnik.sklep.pl/

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową do Klientów detalicznych, a dla hurtowych dowozimy nasze produkty bezpośrednio pod wskazany adres. Twoje Ogrody to internetowy sklep ogrodniczy, który posiada bogaty asortyment roślin ozdobnych oraz owocowych. Ponadto, w ofercie znajduje się duży wybór róż, nawozów oraz iglaków.

sklep fitness

W asortymencie firmy można znaleźć produkty, które przydadzą się każdej osobie uprawiającej sport profesjonalnie lub amatorsko. Sklep fitness poleca między innymi hantle, ściągacze na brzuch, a także drewniane kółka gimnastyczne. W ofercie uwzględnione zostały również orbitreki magnetyczne i mini steppery.

DWS Sport
Dane teleadresowe:
Nowe Wrota 7, 63-800 Gostyń, wielkopolskie
60 317-88-05
http://www.dws-sport.pl
Profile Design

Jedno z najbardziej wymagających połączeń sportowych sprawia, że podczas przygotowań do kolejnych zawodów musisz zadbać o każdy detal. Nie tylko w kwestii przygotowania fizycznego, ale także sprzętowego. Profile Design to marka specjalizujące się ultralekkich akcesoriów rowerowych dla triathlonistów.

Triathlonista.com S.C.
Dane teleadresowe:
Swoboda 14/11, 60-391 Poznań, wielkopolskie
61 883-42-83
http://www.triathlonista.com
2012 - www.home24h.pl.