Ciekawe informacje online

Znajdź coś dla siebie!

gastronomia

http://ai-cateringwarszawa.pl/

Posiadamy ogromne doświadczenie na obszarze świadczonych usług, nasz zespół stanowią zgrani, doświadczeni i dobrze zorganizowani specjaliści, dla których nie żadnych przeszkód i barier by zorganizować catering na dowolną imprezę. Swoje usługi proponujemy głownie klientom z terenu województwa mazowieckiego (nasza siedziba znajduje się w Warszawie), ale jesteśmy również otwarci i doskonale przygotowani na obsługę szerszej rzeszy odbiorców.

Art Impression Catering
Dane teleadresowe:
Karczunkowska 170, 02-871 Warszawa, mazowieckie
22 736-27-11
http://ai-cateringwarszawa.pl
Kawa do ekspresu ciśnieniowego

Potrzebna Ci kawa do ekspresu ciśnieniowego - na naszej stronie znajdziesz rozwiązania na miarę swoich możliwości. Prowadzimy sprzedaż najlepszych gatunków tego wspaniałego napoju, które bez wątpienia zachwycą wszystkich nabywców. Jesteśmy pewni, że nasza kawa do ekspresu ciśnieniowego jest najlepsza na rynku - świadczy o tym liczba zadowolonych klientów, którzy do tej pory zdecydowali się na jej zakup.

Sklep internetowy z kawą e-cappuccino.pl
Dane teleadresowe:
ul. Słomińskiego 19/512, 00-195 Warszawa, woj. Mazowieckie
78 833-37-77
http://www.e-cappuccino.pl
Wyposażenie restauracji

Kompleksowe wyposażenie gastronomii t jeden z elementów naszej oferty. Przygotowaliśmy dla Państwo w pełni profesjonalny sprzęt, który z całą pewnością pomoże w prowadzeniu każdego lokalu gastronomicznego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wyposażenie gastronomii. Wybierz już dziś.

GASTRONET
Dane teleadresowe:
ul. Orzyska 11, 12-200 Pisz, woj. Warmińsko-Mazurskie
87 424-10-04
http://sklepgastronet.pl
Probox - szafy chłodnicze

Dostępne w naszej bogatej ofercie wyposażenia gastronomii szafy chłodnicze spełnią z pewnością wszystkie Państwa oczekiwania. Są eleganckie i wytrzymałe. Wykonano je z najwyższej jakości materiałów, m.in. ze stali nierdzewnej. Charakteryzują się pełnymi lub przeszklonymi drzwiami i grawitacyjnym lub wymuszonym obiegiem powietrza. Zapraszamy.

Probox FPHU
Dane teleadresowe:
ul. Trakt Brzeski 58, 05-077 Warszawa-Wesoła, woj. mazowieckie
60 218-57-43
http://www.chlodnicze-urzadzenia.com.pl
Grill Weber

W naszym asortymencie znajdą Państwo wysokiej jakości urządzenia, takie jak grill Weber. To najlepsze rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na sprzętach najwyższej jakości, dostępnych w atrakcyjnych cenach. Nasze produkty odznaczają się wysoką solidnością i wydajnością. Zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

EKOOS Centrum Nawadniania
Dane teleadresowe:
Świerczewska 5, 71-066 Szczecin, zachodniopomorskie
60 546-05-53
http://www.centrumnawadniania.com
2012 - www.home24h.pl.