Ciekawe informacje online

Znajdź coś dla siebie!

gastronomia

http://ai-cateringwarszawa.pl/

Posiadamy ogromne doświadczenie na obszarze świadczonych usług, nasz zespół stanowią zgrani, doświadczeni i dobrze zorganizowani specjaliści, dla których nie żadnych przeszkód i barier by zorganizować catering na dowolną imprezę. Swoje usługi proponujemy głownie klientom z terenu województwa mazowieckiego (nasza siedziba znajduje się w Warszawie), ale jesteśmy również otwarci i doskonale przygotowani na obsługę szerszej rzeszy odbiorców.

Art Impression Catering
Dane teleadresowe:
Karczunkowska 170, 02-871 Warszawa, mazowieckie
22 736-27-11
http://ai-cateringwarszawa.pl
Wyposażenie restauracji

Kompleksowe wyposażenie gastronomii t jeden z elementów naszej oferty. Przygotowaliśmy dla Państwo w pełni profesjonalny sprzęt, który z całą pewnością pomoże w prowadzeniu każdego lokalu gastronomicznego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wyposażenie gastronomii. Wybierz już dziś.

GASTRONET
Dane teleadresowe:
ul. Orzyska 11, 12-200 Pisz, woj. Warmińsko-Mazurskie
87 424-10-04
http://sklepgastronet.pl
szafy chłodzące

Dostępne w naszej bogatej ofercie wyposażenia gastronomii szafy chłodnicze spełnią z pewnością wszystkie Państwa oczekiwania. Są eleganckie i wytrzymałe. Wykonano je z najwyższej jakości materiałów, m.in. ze stali nierdzewnej. Charakteryzują się pełnymi lub przeszklonymi drzwiami i grawitacyjnym lub wymuszonym obiegiem powietrza. Zapraszamy.

Probox FPHU
Dane teleadresowe:
Trakt Brzeski 58, 05-077 Warszawa, mazowieckie
60 218-57-43
http://www.chlodnicze-urzadzenia.com.pl
Catering Łódź

Nasza firma oferuje profesjonalny catering w Łodzi. Świadczymy swoje usługi ze zwróceniem szczególnej uwagi na dobro oraz zadowolenie naszych klientów. Dlatego właśnie zapraszamy również Ciebie do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz profesjonalizm w każdym calu!

Sala Bankietowa Venge
Dane teleadresowe:
Tomaszowska 82, 93-231 Łódź, Łódzkie
79 620-38-03
http://www.venge.pl
Restauracja w Krakowie

Zapraszamy do naszego lokalu wszystkich miłośników tradycyjnych smaków. Serwujemy coś innego niż inne restauracje na krakowskim Kazimierzu. Proponujemy bowiem przepyszną kuchnię polską i żydowską. W okresie letnim serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego klimatycznego ogródka na zewnątrz. Dodatkowo przez cały rok oferujemy organizację konferencji do 40 osób.

Restauracja Ester
Dane teleadresowe:
Szeroka 20, 31-053 Kraków, małopolskie
12 427-58-75
http://restauracjaester.pl
Eko sklep

Interesuje Cię zdrowy styl życia? Nasz eko sklep internetowy oferuje szeroki wybór naturalnych produktów. Znajdziesz u nas zarówno kosmetyki, żywność, środki czystości, artykuły gospodarstwa domowego, jak i odzież. Posiadamy także ekologiczny asortyment dla zwierząt - suche oraz mokre karmy dla kotów i psów.

Eko Familia
Dane teleadresowe:
Politechniki 27, 93-557 Łódź, łódzkie
42 651-39-12
http://eko-familia.pl
Franczyza jak działa

Na pewno myśląc o otwarciu swojego biznesu spotkałeś/aś się z nazwą: franczyza. Jak działa ta usługa? Włączając się do naszego programu dostajesz przyczepę gastronomiczną, którą możesz umiejscowić w dowolnym miejscu, na dworze czy w galerii handlowej. Oferujemy różne modele biznesowe, równocześnie będąc otwarci na Twoje plany co do burgerowego biznesu.

AP POLSKA KIECOŃ SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Dane teleadresowe:
Skoczowska 26, 43-450 Ustroń, śląskie
69 754-40-35
http://kotletwbulce.pl
2012 - www.home24h.pl.