Ciekawe informacje online

Znajdź coś dla siebie!

budowanie domów

Montaż ogrodzeń

Do znacznej oszczędności na ogrodzeniu domu można także przyczynić się, instalując ogrodzenia panelowe czyli wykonując montaż ogrodzeń. Dodatkowym atutem, jaki posiadają ogrodzenia, są ich walory estetyczne - któż nie lubi popatrzeć na dobrze wykonane ogrodzenie. Montaż ogrodzeń nie jest dziś drogi. Montażem ogrodzeń zajmują się dziś tylko specjaliści.

P.W. Eureka
Dane teleadresowe:
Górnośląska 2, 68-200 Żary, lubuskie
68 374-70-80
http://ogrodzenia-panelowe.net
Budowa domów szkieletowych

Jeśli interesuje Państwa budowa domów szkieletowych zachęcamy pod adres http://www.mefra.pl/. Nasza firma odpowiada za budowę domów szkieletowych, które wykonuje od wielu lat. Doświadczenie i do tego grupa sprawdzonych specjalistów zapewnia pełną i kompleksową opiekę podczas budowy domu szkieletowego.

Mefra
Dane teleadresowe:
Łokietka 5, 64-500 Szamotuły, wielkopolskie
61 292-13-38
http://www.mefra.pl
Remonty Bielsko Biała

Oferujemy wysokiej jakości usługi specjalistów od remontów, którzy zawsze są w stanie dopasować rozwiązania do potrzeb swoich klientów. DROINWEST z Bielsko-Białej to nie tylko pojedyncze prace, ale również te najbardziej skomplikowane, jak budowa domów. Zapewniamy fachowość, niskie ceny, a także korzystanie z najlepszych narzędzi i materiałów. Pracują dla nas wykwalifikowani pracownicy, którzy doskonale wiedzą co robić i jak uzyskać oczekiwane, nawet najlepsze efekty.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjne DROINWEST
Dane teleadresowe:
Targowa 5, 41-503 Chorzów, śląskie
72 825-00-76
http://remont-budowa.eu
Usługi budowlane Wrocław

Jeżeli planują Państwo wznoszenie budynku mieszkalnego, Jelenia Góra i okolice to obszar, na którym możemy Państwu pomóc. Zajmujemy się budową domów jednorodzinnych, a także wykonujemy remonty. Serdecznie zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą wyjątkowo atrakcyjną ofertą na witrynie internetowej.

DRM Partner
Dane teleadresowe:
Karkonoska 25 A, 53-015 Wrocław, dolnośląskie
50 163-09-45
http://www.drmpartner.pl
Schody drewniane Łódź

Oferujemy Państwu nie tylko praktyczne, ale także stylowe rozwiązania do domu. Proponujemy schody drewniane zarówno samonośne, jak i na beton. Wśród nich znajdują się modele ażurowe, gięte, półkowe oraz dywanowe. Oferujemy sprzedaż oraz montaż towarów na terenie Łodzi, ale nie tylko. Zapraszamy do kontaktu.

Parquet Design
Dane teleadresowe:
Broniewskiego 14, 91-162 Łódź, łódzkie
79 464-06-70
http://parquet-design.pl
Kurki kulowe

Dostarczanie wysokiej jakości armatury przemysłowej do firm stanowi naszą pracę oraz największą misję. W naszej ofercie znajdziesz między innymi nowoczesne kurki kulowe. Wykonano je z wysokogatunkowych materiałów, zapewniających stabilność, niezawodność oraz wysoką wydajność pracy. Wśród oferowanych typów znajdują się kurki przystosowane do pracy przy powietrzu, cieczy, gazach czy substancjach chemicznych.

Tofama S.A.
Dane teleadresowe:
M. Skłodowskiej-Curie 65, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
56 619-52-01
http://www.tofama.eu
Lampy parkowe

Zajmujesz się projektowaniem przestrzeni miejskiej? Lampy parkowe firmy LUXAN to doskonały wybór dla klientów, którzy cenią sobie ergonomię oraz precyzję wykonania. Oferujemy dekoracyjne słupy, oprawy, kolumny oraz iluminacje, które idealnie współgrają z przestrzenią ogrodu lub skweru, oświetlając ścieżki i alejki.

LUXAN Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Długołęka, ul Robotnicza 60, 55-095 Mirków, dolnośląskie
71 315-16-51
http://www.lxn.pl
zarządzanie nieruchomościami Kraków

Świadczymy usługi zarówno w Warszawie, jak i w Krakowie w zakresie administracji wspólnotami mieszkaniowymi, jak i obiektami usługowymi. Oferowane przez nas profesjonalne zarządzanie nieruchomościami obejmuje między innymi planowanie budżetu, a także zatrudnienie odpowiednich podwykonawców i specjalistów.

„KWATERA” Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Starościńska 1, 02-516 Warszawa, mazowieckie
22 379-45-45
http://amwkwatera.pl
Producent rur

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Sanibud. Producent rur PCV poleca modele wykonane z tworzywa sztucznego odpornego na działanie niekorzystnych czynników, w szczególności wilgoci i wody. Tym samym, są chętnie wykorzystywane do różnego typu instalacji, w szczególności kanalizacyjnych.

Sanibud Sp. z o.o.
Dane teleadresowe:
Warszawska 57, 05-190 Nasielsk, mazowieckie
23 693-06-31
http://www.sanibud.pl
2012 - www.home24h.pl.