Ciekawe informacje online

Znajdź coś dla siebie!

budowanie domów

Montaż ogrodzeń

Do znacznej oszczędności na ogrodzeniu domu można także przyczynić się, instalując ogrodzenia panelowe czyli wykonując montaż ogrodzeń. Dodatkowym atutem, jaki posiadają ogrodzenia, są ich walory estetyczne - któż nie lubi popatrzeć na dobrze wykonane ogrodzenie. Montaż ogrodzeń nie jest dziś drogi. Montażem ogrodzeń zajmują się dziś tylko specjaliści.

P.W. Eureka
Dane teleadresowe:
Górnośląska 2, 68-200 Żary, lubuskie
68 374-70-80
http://ogrodzenia-panelowe.net
Budowa domu Warszawa

W My House możecie Państwo skorzystać z usługi budowy domu pod klucz w Warszawie i okolicach. Specjalizujemy się w działaniach kompleksowych, bo tego oczekują od nas współcześni, często zapracowani inwestorzy. Spełniamy wszelkie obowiązki formalne, działamy w porozumieniu z klientem oraz architektami.

MyHouse Artur Staniszewski
Dane teleadresowe:
Mikołaja z Długolasu 6, 03-260 Warszawa, mazowieckie
50 987-42-72
http://www.my-house.com.pl
Budowa domów szkieletowych

Jeśli interesuje Państwa budowa domów szkieletowych zachęcamy pod adres http://www.mefra.pl/. Nasza firma odpowiada za budowę domów szkieletowych, które wykonuje od wielu lat. Doświadczenie i do tego grupa sprawdzonych specjalistów zapewnia pełną i kompleksową opiekę podczas budowy domu szkieletowego.

Mefra
Dane teleadresowe:
Łokietka 5, 64-500 Szamotuły, wielkopolskie
61 292-13-38
http://www.mefra.pl
Remonty Bielsko Biała

Oferujemy wysokiej jakości usługi specjalistów od remontów, którzy zawsze są w stanie dopasować rozwiązania do potrzeb swoich klientów. DROINWEST z Bielsko-Białej to nie tylko pojedyncze prace, ale również te najbardziej skomplikowane, jak budowa domów. Zapewniamy fachowość, niskie ceny, a także korzystanie z najlepszych narzędzi i materiałów. Pracują dla nas wykwalifikowani pracownicy, którzy doskonale wiedzą co robić i jak uzyskać oczekiwane, nawet najlepsze efekty.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjne DROINWEST
Dane teleadresowe:
Targowa 5, 41-503 Chorzów, śląskie
72 825-00-76
http://remont-budowa.eu
Usługi budowlane Wrocław

Jeżeli planują Państwo wznoszenie budynku mieszkalnego, Jelenia Góra i okolice to obszar, na którym możemy Państwu pomóc. Zajmujemy się budową domów jednorodzinnych, a także wykonujemy remonty. Serdecznie zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą wyjątkowo atrakcyjną ofertą na witrynie internetowej.

DRM Partner
Dane teleadresowe:
Karkonoska 25 A, 53-015 Wrocław, dolnośląskie
50 163-09-45
http://www.drmpartner.pl
Schody drewniane Łódź

Oferujemy Państwu nie tylko praktyczne, ale także stylowe rozwiązania do domu. Proponujemy schody drewniane zarówno samonośne, jak i na beton. Wśród nich znajdują się modele ażurowe, gięte, półkowe oraz dywanowe. Oferujemy sprzedaż oraz montaż towarów na terenie Łodzi, ale nie tylko. Zapraszamy do kontaktu.

Parquet Design
Dane teleadresowe:
Broniewskiego 14, 91-162 Łódź, łódzkie
79 464-06-70
http://parquet-design.pl
2012 - www.home24h.pl.