Ciekawe informacje online

Znajdź coś dla siebie!

różne usługi

Usuwanie eternitu

Jedną z realizowanych przez nas usług jest usuwanie eternitu. Jesteśmy doświadczoną i rzetelną firmą, która stara się dostarczać klientom skutecznych i nowoczesnych rozwiązań. Skorzystaj z naszej propozycji na usuwanie eternitu - dołożymy wszelkich starań, by nie zawieść Twoich oczekiwań. Zapewniamy profesjonalną współpracę.

Pranie wykładzin ursynów

Jedną z oferowanych przez firmę Agnes usług jest pranie dywanów. Jeżeli chcesz, by współpraca z nami przyniosła Ci wiele powodów do zadowolenia, nasza propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie. Zaufaj firmie Agnes i powierz nam pranie wykładzin na Ursynowie - jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje oczekiwania pod każdym względem.

AGNES
Dane teleadresowe:
Wileńska 12 lok. 84, 03-414 Warszawa, mazowieckie
22 619-57-67
http://www.praniedywanow.pl
Dezynfekcja wentylacji

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług wszystkich tych, którym potrzebna jest fachowo przeprowadzona dezynfekcja wentylacji. Za sprawą stosowanie tego typu rozwiązań możliwe jest usuwanie zabrudzeń z przewodów, jakie negatywnie mogą wpływać na zdrowie i samopoczucie osób przebywających w danych budynkach.

Vita-Vent
Dane teleadresowe:
ul. Moszczenica Niżna 146, 33-340 Stary Sącz, woj. Małopolskie
18 547-62-51
http://www.vita-vent.pl
Kwiaty do Polski – http://www.florapolska.com/

Jednym z najpiękniejszych i najbardziej uniwersalnych prezentów są kwiaty. Do Polski dotarła moda na kwiaciarnie internetowe, które umożliwiają zamówienie pięknego bukietu online. Warto skorzystać z usług naszej firmy, gdyż działamy na terenie wielu miast: Poznania, Krakowa, Szczecina, Lublina oraz Warszawy.

Flora Polska
Dane teleadresowe:
Al Kraśnicka 211A, 20-718 Lublin, lubelskie
22 389-51-60
http://www.florapolska.com
Obiady domowe - Szczecin

Wiele osób kocha obiady domowe, ale niewielu ma czas na ich przygotowanie. W Szczecinie działa jednak nasza firma - chętnie przygotujemy pyszne i zdrowe jedzenie, które będzie smakowało nawet najbardziej wybrednym osobom. Jesteśmy przekonani, że ceny naszych posiłków skuszą do skorzystania z naszej oferty nawet najbardziej wymagającym klientom.

Dobra Kuchnia
Dane teleadresowe:
ul. 26-go Kwietnia 13b, 71-126 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
91 486-22-11
http://www.dobra-kuchnia.com
Naszywki na ubrania

Nasza firma wykonuje wysokiej jakości naszywki na różnego rodzaju odzież. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. naszywki muzyczne, wojskowe, motocyklowe, sportowe, a także inne, w zależności od wymagań klienta. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa prawie każdy wzór. W produkcji naszywek wykorzystujemy haft komputerowy. Zapraszamy do kontaktu.

F.H.U. "Bell-gra"
Dane teleadresowe:
Kościelna 52, 60-539 Poznań, wielkopolskie
61 847-20-78
http://bellgra.com.pl
Dostawca energii

Szukają Państwo dostawcy energii elektrycznej, który zaproponuje tańszy prąd? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy znanym i cenionym w Polsce dystrybutorem, który proponuje swoim klientom usługi na najwyższym poziomie w atrakcyjnych cenach. Propagujemy także ideę oszczędzania energii. Energia elektryczna tylko u Enea!

Enea SA
Dane teleadresowe:
Górecka 1, 60-201 Poznań, wielkopolskie
61 111-11-11
http://www.enea.pl
Pomiary termowizyjne

Szczelność i odpowiednia izolacja pod względem warunków cieplnych to kluczowe czynniki przy każdej działalności przemysłowej. Pomiary termowizyjne, jakie wykonujemy w zakresie działalności warszawskiej firmy MK-WENT pozwolą wykryć wszelkie nieprawidłowości znacząco zakłócające BHP codziennych czynności.

Centrum Wentylacji i Klimatyzacji \"MK-WENT\" Marek Kobosko
Dane teleadresowe:
Marsa 13A, 04-202 Warszawa, mazowieckie
22 610-24-47
http://www.pomiary-wentylacyjne.pl
GRAFORES REKLAMA-UPOMINKI-NADRUKI S.C.

Chcecie Państwo zaopatrzyć się w szereg gadżetów, które w atrakcyjny sposób ubarwią przestrzeń każdej firmy i mieszkania? W ramach działalności przedsiębiorstwa GRAFORES REKLAMA-UPOMINKI-NADRUKI S.C. przygotowaliśmy dla eleganckie balony, koszulki, kubki, maskotki czy naklejki. Naszą siedzibę znajdziecie w Rzeszowie.

GRAFORES REKLAMA-UPOMINKI-NADRUKI S.C.
Dane teleadresowe:
Króla Stanisława Augusta 50, 35-210 Rzeszów, podkarpackie
17 862-20-68
http://www.grafores.com.pl
2012 - www.home24h.pl.