Ciekawe informacje online

Znajdź coś dla siebie!

różne usługi

Pranie wykładzin ursynów

Jedną z oferowanych przez firmę Agnes usług jest pranie dywanów. Jeżeli chcesz, by współpraca z nami przyniosła Ci wiele powodów do zadowolenia, nasza propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie. Zaufaj firmie Agnes i powierz nam pranie wykładzin na Ursynowie - jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje oczekiwania pod każdym względem.

AGNES
Dane teleadresowe:
Wileńska 12 lok. 84, 03-414 Warszawa, mazowieckie
22 619-57-67
http://www.praniedywanow.pl
Dezynfekcja wentylacji

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług wszystkich tych, którym potrzebna jest fachowo przeprowadzona dezynfekcja wentylacji. Za sprawą stosowanie tego typu rozwiązań możliwe jest usuwanie zabrudzeń z przewodów, jakie negatywnie mogą wpływać na zdrowie i samopoczucie osób przebywających w danych budynkach.

Vita-Vent
Dane teleadresowe:
ul. Moszczenica Niżna 146, 33-340 Stary Sącz, woj. Małopolskie
18 547-62-51
http://www.vita-vent.pl
Kwiaty do Polski – http://www.florapolska.com/

Jednym z najpiękniejszych i najbardziej uniwersalnych prezentów są kwiaty. Do Polski dotarła moda na kwiaciarnie internetowe, które umożliwiają zamówienie pięknego bukietu online. Warto skorzystać z usług naszej firmy, gdyż działamy na terenie wielu miast: Poznania, Krakowa, Szczecina, Lublina oraz Warszawy.

Flora Polska
Dane teleadresowe:
Al Kraśnicka 211A, 20-718 Lublin, lubelskie
22 389-51-60
http://www.florapolska.com
Naszywki na ubrania

Nasza firma wykonuje wysokiej jakości naszywki na różnego rodzaju odzież. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. naszywki muzyczne, wojskowe, motocyklowe, sportowe, a także inne, w zależności od wymagań klienta. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa prawie każdy wzór. W produkcji naszywek wykorzystujemy haft komputerowy. Zapraszamy do kontaktu.

F.H.U. "Bell-gra"
Dane teleadresowe:
Kościelna 52, 60-539 Poznań, wielkopolskie
61 847-20-78
http://bellgra.com.pl
Dostawca energii

Szukają Państwo dostawcy energii elektrycznej, który zaproponuje tańszy prąd? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy znanym i cenionym w Polsce dystrybutorem, który proponuje swoim klientom usługi na najwyższym poziomie w atrakcyjnych cenach. Propagujemy także ideę oszczędzania energii. Energia elektryczna tylko u Enea!

Enea SA
Dane teleadresowe:
Górecka 1, 60-201 Poznań, wielkopolskie
61 111-11-11
http://www.enea.pl
2012 - www.home24h.pl.