Ciekawe informacje online

Znajdź coś dla siebie!

różne usługi

Pranie wykładzin ursynów

Jedną z oferowanych przez firmę Agnes usług jest pranie dywanów. Jeżeli chcesz, by współpraca z nami przyniosła Ci wiele powodów do zadowolenia, nasza propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie. Zaufaj firmie Agnes i powierz nam pranie wykładzin na Ursynowie - jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje oczekiwania pod każdym względem.

AGNES
Dane teleadresowe:
Wileńska 12 lok. 84, 03-414 Warszawa, mazowieckie
22 619-57-67
http://www.praniedywanow.pl
Dezynfekcja wentylacji

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług wszystkich tych, którym potrzebna jest fachowo przeprowadzona dezynfekcja wentylacji. Za sprawą stosowanie tego typu rozwiązań możliwe jest usuwanie zabrudzeń z przewodów, jakie negatywnie mogą wpływać na zdrowie i samopoczucie osób przebywających w danych budynkach.

Vita-Vent S.C.
Dane teleadresowe:
Moszczenica Niżna 146, 33-340 Stary Sącz, małopolskie
18 547-62-51
http://www.vita-vent.pl
zakład pogrzebowy Łódź

Nasza firma to zakład pogrzebowy działający w Łodzi. Transportujemy ciała przez całą dobę, na terenie Polski i z zagranicy. Sprzedajemy trumny i urny. Doradzamy, jakich formalności musi dokonać rodzina zmarłego. Prowadzimy ceremonię, oddając najwyższą cześć zmarłemu i okazując szacunek jego najbliższym.

Zakład Pogrzebowy "Herkules"
Dane teleadresowe:
Bolesława Limanowskiego 150, 91-034 Łódź, łódzkie
69 548-26-67
http://herkules-pogrzeby.pl
Organizacja ślubu Gdańsk

Stacja Ślub to firma, której zadaniem jest sprawna organizacja ślubu. Gdańsk oraz całe trójmiasto to obszar naszej działalności. Dzięki naszemu konsultantowi ślubnemu zaplanujesz ślub swoich marzeń, który nie będzie od Ciebie wymagał żadnego wysiłku. Organizacja ślubu z nami to czysta przyjemność - Ty wybierasz, my robimy resztę. Odwiedź naszą stronę internetową i wypełnij formularz kontaktowy a konsultant ślubny oddzwoni do Ciebie.

Stacja Ślub Małgorzata Sokołowska
Dane teleadresowe:
Janki Bryla 37/54, 81-577 Gdynia, pomorskie
50 975-02-08
http://stacjaslub.pl
2012 - www.home24h.pl.