Ciekawe informacje online

Znajdź coś dla siebie!

różne usługi

Pranie wykładzin ursynów

Jedną z oferowanych przez firmę Agnes usług jest pranie dywanów. Jeżeli chcesz, by współpraca z nami przyniosła Ci wiele powodów do zadowolenia, nasza propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie. Zaufaj firmie Agnes i powierz nam pranie wykładzin na Ursynowie - jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje oczekiwania pod każdym względem.

AGNES
Dane teleadresowe:
Wileńska 12 lok. 84, 03-414 Warszawa, mazowieckie
22 619-57-67
http://www.praniedywanow.pl
Dezynfekcja wentylacji

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług wszystkich tych, którym potrzebna jest fachowo przeprowadzona dezynfekcja wentylacji. Za sprawą stosowanie tego typu rozwiązań możliwe jest usuwanie zabrudzeń z przewodów, jakie negatywnie mogą wpływać na zdrowie i samopoczucie osób przebywających w danych budynkach.

Vita-Vent
Dane teleadresowe:
Juliusa Fučika 35, 02-930 Warszawa, mazowieckie
22 114-56-26
http://www.vita-vent.pl
zakład pogrzebowy Łódź

Nasza firma to zakład pogrzebowy działający w Łodzi. Transportujemy ciała przez całą dobę, na terenie Polski i z zagranicy. Sprzedajemy trumny i urny. Doradzamy, jakich formalności musi dokonać rodzina zmarłego. Prowadzimy ceremonię, oddając najwyższą cześć zmarłemu i okazując szacunek jego najbliższym.

Zakład Pogrzebowy "Herkules"
Dane teleadresowe:
Bolesława Limanowskiego 150, 91-034 Łódź, łódzkie
69 548-26-67
http://herkules-pogrzeby.pl
Książki katolickie sklep

Jesteś osobą praktykującą i nieustannie dążysz do jeszcze większej bliskości z Bogiem? Zapraszamy Cię w takim razie do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziesz wartościowe lektury, filmy, muzykę dla dzieci i dorosłych. Postaw na nasze książki katolickie. Nasz sklep oferuje same najlepsze wydawnictwa.

Księgarnia rodzinna FAMILIS Barbara Walewska
Dane teleadresowe:
Grota Roweckiego 19A, 58-309 Wałbrzych, dolnośląskie
74 664-96-44
http://familis.pl
nadanie obywatelstwa

Jesteśmy kancelarią prawną, która służy pomocą również osobom spoza granic naszego kraju. Pomagamy obcokrajowcom zarówno w zdobyciu obywatelstwa polskiego lub karty stałego pobytu, jak i zagranicznym przedsiębiorcom w rozwijaniu swojego biznesu na obszarze Polski. Staramy się także o zezwolenie na pracę dla cudzoziemców. Nadanie obywatelstwa i więcej. Zapraszamy!

COC Karta Pobytu
Dane teleadresowe:
Puławska 14, 02-512 Warszawa, mazowieckie
22 123-93-24
http://karta-pobytu.pl
2012 - www.home24h.pl.