Ciekawe informacje online

Znajdź coś dla siebie!

różne usługi

Usuwanie eternitu

Jedną z realizowanych przez nas usług jest usuwanie eternitu. Jesteśmy doświadczoną i rzetelną firmą, która stara się dostarczać klientom skutecznych i nowoczesnych rozwiązań. Skorzystaj z naszej propozycji na usuwanie eternitu - dołożymy wszelkich starań, by nie zawieść Twoich oczekiwań. Zapewniamy profesjonalną współpracę.

Agnes - pranie wykładzin Ursynów

Jedną z oferowanych przez firmę Agnes usług jest pranie dywanów (Ursynów). Jeżeli chcesz, by współpraca z nami przyniosła Ci wiele powodów do zadowolenia, nasza propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie. Zaufaj firmie Agnes i powierz nam pranie wykładzin na Ursynowie - jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje oczekiwania pod każdym względem.

AGNES
Dane teleadresowe:
Wileńska 12 lok. 84, 03-414 Warszawa, mazowieckie
22 619-57-67
http://www.praniedywanow.pl
Dezynfekcja wentylacji

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług wszystkich tych, którym potrzebna jest fachowo przeprowadzona dezynfekcja wentylacji. Za sprawą stosowanie tego typu rozwiązań możliwe jest usuwanie zabrudzeń z przewodów, jakie negatywnie mogą wpływać na zdrowie i samopoczucie osób przebywających w danych budynkach.

Vita-Vent
Dane teleadresowe:
ul. Moszczenica Niżna 146, 33-340 Stary Sącz, woj. Małopolskie
18 547-62-51
http://www.vita-vent.pl
Kwiaty do Polski – http://www.florapolska.com/

Jednym z najpiękniejszych i najbardziej uniwersalnych prezentów są kwiaty. Do Polski dotarła moda na kwiaciarnie internetowe, które umożliwiają zamówienie pięknego bukietu online. Warto skorzystać z usług naszej firmy, gdyż działamy na terenie wielu miast: Poznania, Krakowa, Szczecina, Lublina oraz Warszawy.

Flora Polska
Dane teleadresowe:
Al Kraśnicka 211A, 20-718 Lublin, lubelskie
22 389-51-60
http://www.florapolska.com
Obiady domowe - Szczecin

Wiele osób kocha obiady domowe, ale niewielu ma czas na ich przygotowanie. W Szczecinie działa jednak nasza firma - chętnie przygotujemy pyszne i zdrowe jedzenie, które będzie smakowało nawet najbardziej wybrednym osobom. Jesteśmy przekonani, że ceny naszych posiłków skuszą do skorzystania z naszej oferty nawet najbardziej wymagającym klientom.

Dobra Kuchnia
Dane teleadresowe:
ul. 26-go Kwietnia 13b, 71-126 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
91 486-22-11
http://www.dobra-kuchnia.com
Emblematy i naszywki

Nasza firma wykonuje wysokiej jakości naszywki na różnego rodzaju odzież. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. naszywki muzyczne, wojskowe, motocyklowe, sportowe, a także inne, w zależności od wymagań klienta. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa prawie każdy wzór. W produkcji naszywek wykorzystujemy haft komputerowy. Zapraszamy do kontaktu.

F.H.U. \"Bell-gra\"
Dane teleadresowe:
Kościelna 52, 60-539 Poznań, wielkopolskie
61 847-20-78
http://bellgra.com.pl
Energia elektryczna - http://www.enea.pl

Szukają Państwo dostawcy energii elektrycznej, który zaproponuje tańszy prąd? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy znanym i cenionym w Polsce dystrybutorem, który proponuje swoim klientom usługi na najwyższym poziomie w atrakcyjnych cenach. Propagujemy także ideę oszczędzania energii. Energia elektryczna tylko u Enea!

Enea SA
Dane teleadresowe:
Górecka 1, 60-201 Poznań, Wielkopolskie
61 111-11-11
http://www.enea.pl
Pomiary termowizyjne

Szczelność i odpowiednia izolacja pod względem warunków cieplnych to kluczowe czynniki przy każdej działalności przemysłowej. Pomiary termowizyjne, jakie wykonujemy w zakresie działalności warszawskiej firmy MK-WENT pozwolą wykryć wszelkie nieprawidłowości znacząco zakłócające BHP codziennych czynności.

Centrum Wentylacji i Klimatyzacji \"MK-WENT\" Marek Kobosko
Dane teleadresowe:
Marsa 13A, 04-202 Warszawa, mazowieckie
22 610-24-47
http://www.pomiary-wentylacyjne.pl
GRAFORES REKLAMA-UPOMINKI-NADRUKI S.C.

Chcecie Państwo zaopatrzyć się w szereg gadżetów, które w atrakcyjny sposób ubarwią przestrzeń każdej firmy i mieszkania? W ramach działalności przedsiębiorstwa GRAFORES REKLAMA-UPOMINKI-NADRUKI S.C. przygotowaliśmy dla eleganckie balony, koszulki, kubki, maskotki czy naklejki. Naszą siedzibę znajdziecie w Rzeszowie.

GRAFORES REKLAMA-UPOMINKI-NADRUKI S.C.
Dane teleadresowe:
Króla Stanisława Augusta 50, 35-210 Rzeszów, podkarpackie
17 862-20-68
http://www.grafores.com.pl
Profesjonalny list motywacyjny

Czy wiesz jak napisać list motywacyjny? To wbrew pozorom nie jest takie proste. Istnieją specjalne serwisy, na których rozpisano odpowiednie sugestie. Nasza firma to przede wszystkim usługa polegająca na specjalnym przygotowaniu tego dokumentu, aby jak najlepiej wypaść na rozmowie o pracę. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

Experci kariery
Dane teleadresowe:
Kołowa 7/85, 30-134 Kraków, małopolskie
50 619-20-12
http://www.expercikariery.pl
2012 - www.home24h.pl.