Ciekawe informacje online

Znajdź coś dla siebie!

różne usługi

Pranie wykładzin ursynów

Jedną z oferowanych przez firmę Agnes usług jest pranie dywanów. Jeżeli chcesz, by współpraca z nami przyniosła Ci wiele powodów do zadowolenia, nasza propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie. Zaufaj firmie Agnes i powierz nam pranie wykładzin na Ursynowie - jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje oczekiwania pod każdym względem.

AGNES
Dane teleadresowe:
Wileńska 12 lok. 84, 03-414 Warszawa, mazowieckie
22 619-57-67
http://www.praniedywanow.pl
Dezynfekcja wentylacji

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług wszystkich tych, którym potrzebna jest fachowo przeprowadzona dezynfekcja wentylacji. Za sprawą stosowanie tego typu rozwiązań możliwe jest usuwanie zabrudzeń z przewodów, jakie negatywnie mogą wpływać na zdrowie i samopoczucie osób przebywających w danych budynkach.

Vita-Vent
Dane teleadresowe:
Juliusa Fučika 35, 02-930 Warszawa, mazowieckie
22 114-56-26
http://www.vita-vent.pl
Organizacja ceremonii pogrzebowej

Pomagamy wszystkim, którzy korzystają z naszych usług przygotować godne, ostatnie pożegnanie bliskich. Organizacja ceremonii pogrzebowej wymaga zadbania o wiele formalności, które my staramy się przejąć. Możemy zająć się zamieszczeniem nekrologu w prasie, przygotowanie stypy, a także przewozem autokarowym uczestników pożegnania.

Nowy Eden
Dane teleadresowe:
Bohaterów Warszawy 29A, 70-340 Szczecin, zachodniopomorskie
91 484-07-24
http://nowyeden.pl
Sklep z dewocjonaliami

Nasz internetowy sklep z dewocjonaliami poleca piękne obrazy religijne. Przedstawiają one błogosławionych i świętych. Polecamy szczególnie płótna upamiętniające naszego wielkiego rodaka Jana Pawła II. Można je zawiesić w kościele, na plebani, w sali katechetycznej, a także w domu prywatnym. Polecamy również krzyże i różańce.

SklepSakralny.pl - Progresnet Dominik Kostrzak
Dane teleadresowe:
Przemysłowa 8C, 85-758 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
69 048-76-88
http://sklepsakralny.pl
2012 - www.home24h.pl.